Wiadomości
Polska zremisowała ze Szkocją 2:2
Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją w meczu grupy D eliminacji Euro 2016.
Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją w meczu grupy D eliminacji Euro 2016.
Tym samym na awans biało-czerwonych do przyszłorocznego turnieju trzeba będzie poczekać do niedzielnego spotkania, przeciwko Irlandii, na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Piękny początek spotkania, szybko strzelony gol przez Lewandowskiego na 1:0, a potem wielkie nerwy Gola dla gospodarzy strzelili Matt Ritchie i Steven Fletcher
Wreszcie trafienie Roberta Lewandowskiego na 2:2 w ostatniej sekundzie spotkania. Dzięki temu remisowi zachowujemy drugie miejsce w grupie D i do bezpośredniego awansu na Euro 2016 wystarczy nam remis z Irlandią w niedzielnym spotkaniu.
czwartek, 08 października 2015 21:56
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…










