Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wiadomości z Birmingham i West Midlands
Nastolatek trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.
Tuesday, 31 January 2023 13:23
Nastolatek trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez  „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.Uczeń trafił do szpitala po ataku „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.
Add new comment
 
Nastolatek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami po incydencie w szkole w Birmingham
Tuesday, 31 January 2023 11:19
Nastolatek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami po incydencie w szkole w BirminghamNastolatek został przewieziony do szpitala z „potencjalnie poważnymi obrażeniami” po „incydencie” w szkole w Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Szczury wielkości kotów terroryzują miasto w Wielkiej Brytanii
Friday, 27 January 2023 07:55
Szczury wielkości kotów terroryzują miasto w Wielkiej BrytaniiUlice w jednym z największych miast w Wielkiej Brytanii są po zmroku nękane przez „szczury wielkie jak koty”, ponieważ nie są zbierane śmieci, a ulice są pełne odpadków.
Add new comment
   
13-letni chłopiec dźgnięty nożem w centrum Birmingham
Thursday, 19 January 2023 07:26
13-letni chłopiec dźgnięty nożem w centrum BirminghamPolicja wszczęła dochodzenie po tym, jak uczeń został dźgnięty nożem przy McDonald's w centrum Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Tragiczny wypadek przy lotnisku w Birmingham. Nie żyje jedna osoba
Wednesday, 18 January 2023 14:47
Tragiczny wypadek przy lotnisku w Birmingham. Nie żyje jedna osobaWczoraj wieczorem przy lotnisku w Birmingham w Wielkiej Brytanii doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął mężczyzna.
Add new comment
 
8-latek z Birmingham zmarł po tym, jak lekarze „pomylili guza mózgu z bólem brzucha”
Tuesday, 17 January 2023 10:53
8-latek z Birmingham zmarł po tym, jak lekarze „pomylili guza mózgu z bólem brzucha”Ośmioletni chłopiec zmarł tragicznie po tym, jak lekarze rzekomo „pomylili guza mózgu z bólem brzucha”.
Add new comment
 
Dwa popularne sklepy w Fort Shopping Park zostają zamknięte
Wednesday, 11 January 2023 08:12
Dwa popularne sklepy w Fort Shopping Park zostają zamknięteZaledwie dwa dni temu popularny sklep detaliczny New Look zamknął swój oddział w Fort Shopping Park w Birmingham w UK, a teraz kolejny ogłasza zamknięcie.
Add new comment
   
W Sutton Coldfield powstanie nowy magazyn Amazon
Wednesday, 11 January 2023 06:44
W Sutton Coldfield powstanie nowy magazyn AmazonOgromny magazyn Amazon na obrzeżach Sutton Coldfield w nowym parku przemysłowym powstającym na dawnym pasie zieleni będzie budowany, mimo że gigant handlu internetowego ogłosił plany zamknięcia oddziałów w innych częściach kraju.
Add new comment
 
Absurdalna ilość słupków przed szkołą w Birmingham w UK
Thursday, 05 January 2023 10:37
Absurdalna ilość słupków przed szkołą w Birmingham w UKRada miejska została skrytykowana za „zwariowaną” decyzję o zainstalowaniu 60 słupków przed szkołą podstawową w Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Szkoła w Dudley zamknięta po znalezieniu „podejrzanych przedmiotów”
Wednesday, 04 January 2023 13:09
Szkoła w Dudley zamknięta po znalezieniu „podejrzanych przedmiotów”Szkoła w Black Country została dziś zamknięta po tym, jak w pobliżu znaleziono „podejrzane przedmioty”.
Add new comment
   
Morderstwo w klubie nocnym w Birmingham. Aresztowano mężczyznę
Thursday, 29 December 2022 14:12
Morderstwo w klubie nocnym w Birmingham. Aresztowano mężczyznęMężczyzna został aresztowany pod zarzutem zamordowania piłkarza, który został zasztyletowany na parkiecie w klubie nocnym w Birmingham.
Add new comment
 
Mężczyzna zmarł po potrąceniu przez piętrowy autobus w Dudley
Thursday, 29 December 2022 10:10
Mężczyzna zmarł po potrąceniu przez piętrowy autobus w DudleyEmeryt zmarł po potrąceniu przez piętrowy autobus w Pensnett w Dudley tuż po godzinie 16:30 wczoraj, 28 grudnia.
Add new comment
 
Dzieci biegały po zamarzniętym jeziorze zaledwie 8 mil od miejsca, w którym zginęli 4 chłopcy. Interweniowała policja
Monday, 19 December 2022 11:00
Dzieci biegały po zamarzniętym jeziorze zaledwie 8 mil od miejsca, w którym zginęli 4 chłopcy. Interweniowała policjaWczoraj w Birmingham doszło do ogromnej interwencji policji, która została wysłana po tym, jak wiele dzieci bawiło się na zamarzniętym jeziorze.
Add new comment
   
Podano tożsamość chłopców, którzy zmarli po wpadnięciu do zamarzniętego jeziora w UK
Thursday, 15 December 2022 16:30
Podano tożsamość chłopców, którzy zmarli po wpadnięciu do zamarzniętego jeziora w UKPolicja podała nazwiska czterech chłopców, którzy zginęli po wpadnięciu do zamarzniętego jeziora w Solihull w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Tragedia w Solihull. Zmarło czwarte dziecko, które wpadło do zamarzniętego jeziora
Wednesday, 14 December 2022 18:34
Tragedia w Solihull. Zmarło czwarte dziecko, które wpadło do zamarzniętego jezioraPolicja potwierdziła, że ​​czwarty chłopiec, który wpadł do jeziora Babbs Mill w niedzielę, zmarł.
Add new comment
 
13-letnia Polka próbowała użyć gałęzi, aby pomóc chłopcom, którzy wpadli do zamarzniętego jeziora
Wednesday, 14 December 2022 07:01
13-letnia Polka próbowała użyć gałęzi, aby pomóc chłopcom, którzy wpadli do zamarzniętego jezioraOdważna uczennica użyła połamanych gałęzi, by ratować dzieci, które wpadły do ​​zamarzniętego jeziora w Solihull w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Policja przekopuje ogród w Handsworth w poszukiwaniu szczątek dziecka. Dwie osoby aresztowane
Tuesday, 13 December 2022 14:07
Policja przekopuje ogród w Handsworth w poszukiwaniu szczątek dziecka. Dwie osoby aresztowaneDetektywi z West Midlands Police szukali dziś szczątków dziecka w posiadłości Handsworth w Birmingham w Wielkiej Brytanii po dokonaniu dwóch aresztowań.
Add new comment
   
3 chłopców zmarło po wpadnięciu do jeziora po załamaniu lodu w UK
Monday, 12 December 2022 11:44
3 chłopców zmarło po wpadnięciu do jeziora po załamaniu lodu w UKTrzech chłopców w wieku 11, 10 i 8 lat zmarło po wpadnięciu do jeziora w Babbs Mill Park w Solihull w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Tragedia w Solihull. 6 dzieci wpadło do jeziora po załamaniu lodu. Trwają poszukiwania
Monday, 12 December 2022 08:02
Tragedia w Solihull. 6 dzieci wpadło do jeziora po załamaniu lodu. Trwają poszukiwaniaSześcioro dzieci wpadło w niedzielę pod lód na zamarzniętym jeziorze w Solihull w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Policja zlikwidowała plantację marihuany ukrytą na strychu w Oldbury
Thursday, 08 December 2022 10:42
Policja zlikwidowała plantację marihuany ukrytą na strychu w OldburyPolicja zlikwidowała plantację marihuany ukrytą na strychu posiadłości w Black Country.
Add new comment
 
Page 1 of 212