Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wiadomości z Birmingham i West Midlands
Popularna linia lotnicza ogłasza 16 nowych tras z lotniska w Birmingham
Friday, 01 December 2023 08:51
Popularna linia lotnicza ogłasza 16 nowych tras z lotniska w BirminghamLinia lotnicza easyJet ogłosiła otwarcie nowej bazy na lotnisku w Birmingham w Wielkiej Brytanii, co przyniesie nowe miejsca pracy oraz trasy lotnicze.
Add new comment
 
Birmingham jedynym brytyjskim miastem wśród najlepszych europejskich miejsc do odwiedzenia tej zimy
Thursday, 30 November 2023 10:53
Birmingham jedynym brytyjskim miastem wśród najlepszych europejskich miejsc do odwiedzenia tej zimyBirmingham zostało wybrane jako jedyne miasto w Wielkiej Brytanii, które znalazło się na liście najlepszych europejskich miejsc do odwiedzenia tej zimy.
Add new comment
 
Policja West Midlands objęta środkami nadzorczymi z powodu serii uchybień
Friday, 24 November 2023 11:38
Policja West Midlands objęta środkami nadzorczymi z powodu serii uchybieńPolicja West Midlands została objęta specjalnymi środkami nadzorczymi przez inspektorów, którzy stwierdzili szereg uchybień, w tym nieskuteczne prowadzenie dochodzeń.
Add new comment
   
A41 w Birmingham zamknięta z powodu pożaru. Podróżni powinni unikać tego obszaru
Thursday, 23 November 2023 18:02
A41 w Birmingham zamknięta z powodu pożaru. Podróżni powinni unikać tego obszaruW Birmingham doszło do zamknięcia głównej drogi A41 Soho Hill w obu kierunkach z powodu pożaru w pobliżu.
Add new comment
 
Dwaj 12-latkowie oskarżeni o morderstwo mężczyzny w Wolverhampton
Friday, 17 November 2023 07:35
Dwaj 12-latkowie oskarżeni o morderstwo mężczyzny w WolverhamptonW Wolverhampton w Wielkiej Brytanii doszło do szokującego zdarzenia, w którym mężczyzna został zadźgany nożem.
Add new comment
 
Tragedia w Solihull. Ciało 13-letniej dziewczynki znalezione w lesie
Tuesday, 14 November 2023 10:46
Tragedia w Solihull. Ciało 13-letniej dziewczynki znalezione w lesieW lesie niedaleko parku Tudor Grange w Solihull dokonano smutnego odkrycia. Ciało 13-letniej dziewczynki zostało znalezione wczoraj wieczorem, 13 listopada – podaje Birmingham Live.
Add new comment
 
Apel policji. Mężczyzna podpalony w przejściu podziemnym w Birmingham
Tuesday, 14 November 2023 09:55
Apel policji. Mężczyzna podpalony w przejściu podziemnym w BirminghamPolicja West Midlands prowadzi dochodzenie w sprawie szokującego ataku, do którego doszło w przejściu podziemnym w Birmingham w zeszłym tygodniu.
Add new comment
   
Ciało mężczyzny znalezione w domu w Erdington. Rusza śledztwo w sprawie morderstwa
Sunday, 12 November 2023 09:06
Ciało mężczyzny znalezione w domu w Erdington. Rusza śledztwo w sprawie morderstwaPolicja w Birmingham rozpoczęła śledztwo w sprawie morderstwa po tym, jak w jednym z domów na Doidge Road w dzielnicy Erdington znaleziono ciało mężczyzny.
Add new comment
 
Ciało drugiego nastolatka znalezione podczas śledztwa w sprawie morderstwa 16-latka w Birmingham
Saturday, 11 November 2023 09:02
Ciało drugiego nastolatka znalezione podczas śledztwa w sprawie morderstwa 16-latka w BirminghamW Birmingham doszło do tragicznego odkrycia. Policja znalazła ciało drugiego nastolatka w trakcie śledztwa dotyczącego morderstwa 16-letniego chłopaka, który został zastrzelony.
Add new comment
 
Pełna lista przychodni GP w Midlands ocenionych jako „nieodpowiednie” i wezwanych do poprawy
Friday, 10 November 2023 10:29
Pełna lista przychodni GP w Midlands ocenionych jako „nieodpowiednie” i wezwanych do poprawyW regionie Midlands w Wielkiej Brytanii cztery przychodnie lekarzy rodzinnych (GP) zostały sklasyfikowane jako „nieodpowiednie” przez Komisję Jakości Opieki (Care Quality Commission, CQC).
Add new comment
   
Frankfurt Christmas Market w Birmingham będzie zamknięty w niedzielę rano
Thursday, 09 November 2023 11:44
Frankfurt Christmas Market w Birmingham będzie zamknięty w niedzielę ranoNiemiecki jarmark bożonarodzeniowy w Birmingham, znany również jako Frankfurt Christmas Market, to jedna z najbardziej oczekiwanych atrakcji zimowych w mieście.
Add new comment
 
Strzelanina w Birmingham: 16-letni chłopak zmarł z powodu odniesionych ran
Wednesday, 08 November 2023 14:17
Strzelanina w Birmingham: 16-letni chłopak zmarł z powodu odniesionych ranPolicja wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa po tym, jak 16-letni chłopak, który został postrzelony w Birmingham, zmarł.
Add new comment
 
Policja znalazła ciało kobiety w parku w Birmingham. Szukała zaginionej 63-latki
Monday, 06 November 2023 15:40
Policja znalazła ciało kobiety w parku w Birmingham. Szukała zaginionej 63-latkiPolicja, która prowadziła śledztwo w sprawie zaginięcia kobiety, niestety znalazła ciało w parku w Birmingham.
Add new comment
   
Tragedia w Erdington: mężczyzna zmarł po incydencie w jeziorze
Friday, 03 November 2023 13:57
Tragedia w Erdington: mężczyzna zmarł po incydencie w jeziorzeW czwartek, 2 listopada, w Erdington doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna zmarł po tym, jak znaleziono go w jeziorze, co wywołało ogromną reakcję służb ratunkowych.
Add new comment
 
Protestujący na rzecz Palestyny wrzucają pudełko pełne myszy do McDonald's w Birmingham
Tuesday, 31 October 2023 10:36
Protestujący na rzecz Palestyny wrzucają pudełko pełne myszy do McDonald's w BirminghamProtestujący na rzecz Palestyny wrzucili do restauracji McDonald's w Birmingham pudełko pełne myszy, które były pomalowane na czerwono, biało i zielono.
Add new comment
 
Policja w West Midlands zamknie co najmniej 30 komisariatów w ramach oszczędności
Friday, 27 October 2023 10:05
Policja w West Midlands zamknie co najmniej 30 komisariatów w ramach oszczędnościPolicja w West Midlands w Wielkiej Brytanii ogłosiła, że zamknie co najmniej 30 swoich komisariatów — podało BBC.
Add new comment
 
Wypadek w tunelu A38 spowodował paraliż ruchu w Birmingham
Tuesday, 24 October 2023 18:04
Wypadek w tunelu A38 spowodował paraliż ruchu w BirminghamDziś wieczorem, 24 października, ruch w centrum Birmingham został sparaliżowany po tym, jak doszło do wypadku w tunelu A38.
Add new comment
   
Mężczyzna poważnie ranny po bójce, która sparaliżowała ruch na głównej drodze w Birmingham
Tuesday, 24 October 2023 10:21
Mężczyzna poważnie ranny po bójce, która sparaliżowała ruch na głównej drodze w BirminghamW Birmingham w Wielkiej Brytanii doszło do poważnego incydentu, który miał miejsce na głównej drodze A4540 New John Street West w dzielnicy Hockley.

Add new comment
 
Tragiczna śmierć podczas ceremonii chrztu w Birmingham transmitowanej na żywo na Facebooku
Friday, 13 October 2023 07:54
Tragiczna śmierć podczas ceremonii chrztu w Birmingham transmitowanej na żywo na FacebookuW Birmingham doszło do tragicznego zdarzenia podczas ceremonii chrztu, która była transmitowana na żywo na Facebooku.
Add new comment
 
Pełna lista głównych dróg, na których Rada Miasta Birmingham chce obniżyć prędkość z 40 mph do 30 mph
Thursday, 12 October 2023 13:35
Pełna lista głównych dróg, na których Rada Miasta Birmingham chce obniżyć prędkość z 40 mph do 30 mphRada Miasta Birmingham zamierza wprowadzić nowy program mający na celu obniżenie prędkości na 25 głównych drogach w mieście z 40 mph do 30 mph — podało Brimingham live.
Add new comment
 
Page 1 of 216