Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Start News United Kingdom
Wielka Brytania zagrożona inwazją azjatyckich szerszeni
Tuesday, 18 June 2019 12:03
Wielka Brytania zagrożona inwazją azjatyckich szerszeniNad Wielką Brytanią zawisła groźba inwazji ze strony azjatyckich szerszeni, w tym roku populacja tych niebezpiecznych owadów drastycznie wzrosła.
Add new comment
 
Skandaliczne zachowanie kobiet w samolocie Ryanair z Birmingham do Alicante
Monday, 17 June 2019 11:42
Skandaliczne zachowanie kobiet w samolocie Ryanair z Birmingham do AlicanteLot z Birmingham do Alicante zmienił się w koszmar, gdy grupa pijanych kobiet zaczęła krzyczeć oraz 'galopować' w tę i z powrotem po przejściu samolotu linii Ryanair.
Add new comment
 
Jeden kandydat mniej w walce o stanowisko po Theresie May
Saturday, 15 June 2019 07:24
Jeden kandydat mniej w walce o stanowisko po Theresie MayBrytyjski minister zdrowia Matt Hancock wycofał się w piątek (14 czerwca) z wyścigu o objęcie stanowiska lidera Partii Konserwatywnej po ustępującej premier Theresie May.
Add new comment
 
Uwaga: Autostrada M6 zablokowana z powodu wypadku
Friday, 14 June 2019 07:16
Uwaga: Autostrada M6 zablokowana z powodu wypadkuDziś rano autostrada M6 została zablokowana w wyniku wypadku i przewrócenia ciężarówki, która zablokowała dwa pasy ruchu.
Add new comment
 
Boris Johnson: Perspektywa "twardego" brexitu to kluczowe narzędzie negocjacyjne
Thursday, 13 June 2019 12:36
Boris Johnson: Perspektywa Były minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii, Boris Johnson rozpoczął kampanię na rzecz powołania go na funkcję premiera z ramienia partii konserwatywnej w miejsce ustępującej Theresy May.
Add new comment
 
Ulewne deszcze w Wielkiej Brytanii. Zalane domostwa, nieprzejezdne drogi
Thursday, 13 June 2019 08:04
Ulewne deszcze w Wielkiej Brytanii. Zalane domostwa, nieprzejezdne drogiFatalna pogoda, utrzymująca się w Wielkiej Brytanii, doprowadziła do licznych podtopień i rozległych powodzi na terenie Anglii, Walii i Szkocji.
Add new comment
 
Policja użyła gumowych kul przeciw protestującym w Hongkongu. Premier Wielkiej Brytanii wzywa władze do "wysłuchania trosk swoich obywateli"
Thursday, 13 June 2019 06:39
Policja użyła gumowych kul przeciw protestującym w Hongkongu. Premier Wielkiej Brytanii wzywa władze do Premier Wielkiej Brytanii Theresa May oświadczyła, że reguły dotyczące ekstradycji w Hongkongu nie mogą naruszać praw i wolności
Add new comment
 
Juncker: Nowy premier Wielkiej Brytanii nie zmieni umowy ws. brexitu
Wednesday, 12 June 2019 06:44
Juncker: Nowy premier Wielkiej Brytanii nie zmieni umowy ws. brexituPrzewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powtórzył to, co politycy zapowiadali już wcześniej.
Add new comment
 
17-latek oskarżony o zamordowanie nastolatka w Bordesley Green
Tuesday, 11 June 2019 14:31
17-latek oskarżony o zamordowanie nastolatka w Bordesley GreenRuszył proces 17-latka oskarżanego o morderstwo 18-letniego Hazrata Umara w Bordesley Green.
Add new comment
 
"Potwór z Worcester", który zamordował trójkę dzieci i nabił je na spiczaste ogrodzenie, wyszedł z więzienia
Tuesday, 11 June 2019 12:48
Morderca, który zamordował troje małych dzieci, wyszedł z więzienia – bo został uznany za "niegroźnego".
Add new comment
 
10 kandydatów na nowego premiera Wielkiej Brytanii
Tuesday, 11 June 2019 07:16
10 kandydatów na nowego premiera Wielkiej BrytaniiDziesięciu polityków zgłosiło swoje kandydatury do zastąpienia premier Theresy May na stanowisku liderki Partii Konserwatywnej.
Add new comment
 
Boris Johnson jednak nie stanie przed sądem
Monday, 10 June 2019 09:08
Boris Johnson jednak nie stanie przed sądemByły minister spraw zagranicznych i faworyt wyścigu o fotele przewodniczącego Partii Konserwatywnej oraz premiera Boris Johnson został oskarżony o to, że świadomie skłamał podczas kampanii przed referendum ws. brexitu.
Add new comment
 
Uwaga: Autostrada M6 zamknięta z powodu pożaru samochodu
Monday, 10 June 2019 07:56
Uwaga: Autostrada M6 zamknięta z powodu pożaru samochoduDziś rano autostrada M6 została zablokowana powodu wypadku i pożaru samochodu.
Add new comment
 
Potężny pożar bloku w Londynie. Spłonęło co najmniej 20 mieszkań. Dwie osoby zostały ranne
Monday, 10 June 2019 07:36
Potężny pożar bloku w Londynie. Spłonęło co najmniej 20 mieszkań. Dwie osoby zostały ranneDwie osoby zostały ranne w pożarze, który wybuchł w bloku mieszkalnym we wschodnim Londynie.
Add new comment
 
Gwałciciel, którego deportacje wstrzymali pasażerowie samolotu, został ostatecznie wydalony z UK
Monday, 10 June 2019 07:24
Gwałciciel, którego deportacje wstrzymali pasażerowie samolotu, został ostatecznie wydalony z UKGwałciciel, którego deportacja została zatrzymana przez pasażerów samolotu, został ostatecznie wyrzucony z Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Page 1 of 324