Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Szybko, łatwo i za darmo

+ Dodaj ogłoszenie

Start News United Kingdom
Fala upałów powraca do UK. Termometry pokażą nawet 33 °C
Thursday, 22 August 2019 08:25
Fala upałów powraca do UK. Termometry pokażą nawet 33 °CMet Office poinformowało, że nad Wielką Brytanię nadciąga front wysokiego ciśnienia, który przyniesie ze sobą wysokie temperatury.
Add new comment
 
Johnson stawia warunek przyjęcia umowy brexitowej
Tuesday, 20 August 2019 09:26
Johnson stawia warunek przyjęcia umowy brexitowejBoris Johnson w liście do przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska stwierdził, że backstop, mechanizm zapisany w umowie brexitowej wynegocjowanej przez Theresę May, jest "niewykonalny" i "antydemokratyczny".
Add new comment
 
Masz dziesięciofuntowy banknot o numerze seryjnym AH lub JA? Zobacz ile może być warty
Tuesday, 20 August 2019 08:39
Masz dziesięciofuntowy banknot o numerze seryjnym AH lub JA? Zobacz ile może być wartyGdy w obiegu pojawiły się nowe banknoty pięciofuntowe, najbardziej poszukiwanym numerem seryjnym był AA01. Jednak w przypadku dziesięciofuntówek trochę się pozmieniało.
Add new comment
 
Polak skazany na 8.5 roku więzienia za masturbacje na ulicy i kradzież wibratorów...
Sunday, 18 August 2019 17:51
Polak skazany na 8.5 roku więzienia za masturbacje na ulicy i kradzież wibratorów...25-letni Polak został aresztowany w lutym, w związku z zaginięciem studentki, jednak postawione mu zarzuty nie są związane ze zniknięciem kobiety.
Add new comment
 
Zapłonął ogromny stos ozdobiony flagami Wielkiej Brytanii. Irlandczycy z Północny protestowali przeciwko brytyjskiej dominacji
Friday, 16 August 2019 10:48
Zapłonął ogromny stos ozdobiony flagami Wielkiej Brytanii. Irlandczycy z Północny protestowali przeciwko brytyjskiej dominacjiSetki ludzi obserwowało podpalenie stosu ozdobionego flagami Wielkiej Brytanii i innymi symbolami władzy brytyjskiej w mieście Londonderry w Irlandii Północnej, znanym z regularnych antybrytyjskich demonstracji.
Add new comment
 
Dziś w UK może spaść tyle deszczu, ile zazwyczaj pada w ciągu miesiąca
Friday, 16 August 2019 06:22
Dziś w UK może spaść tyle deszczu, ile zazwyczaj pada w ciągu miesiącaBrytyjscy meteorolodzy ostrzegają, że zapowiadane na dziś opady deszczu będą tak intensywne, że w ciągu jednego dnia może spaść tyle opadów, ile normalnie w ciągu pada miesiąca.;Brytyjscy meteorolodzy ostrzegają, że zapowiadane na dziś opady deszczu będą tak intensywne, że w ciągu jednego dnia może spaść tyle opadów, ile normalnie w ciągu pada miesiąca.
Add new comment
 
179,8 tys. Polaków otrzymało prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicie
Thursday, 15 August 2019 16:13
179,8 tys. Polaków otrzymało prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicieWedług informacji jakie podało dziś brytyjskie MSW, 179,8 tys. Polaków otrzymało już prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicie.
Add new comment
 
Polak przed sądem za posiadanie siekiery na ulicy … chciał nią rozbić paletę
Thursday, 15 August 2019 09:54
Polak przed sądem za posiadanie siekiery na ulicy … chciał nią rozbić paletęPolak stanął przed sądem, za to, że szedł ulicą pijany, z siekierą, która była mu potrzebna do rozbicia palety.
Add new comment
 
Spiker Izby Gmin che powstrzymać Johnsona przed doprowadzeniem do twardego brexitu bez zgody parlamentu
Thursday, 15 August 2019 07:07
Spiker Izby Gmin che powstrzymać Johnsona przed doprowadzeniem do twardego brexitu bez zgody parlamentuSpiker Izby Gmin John Bercow zapowiedział, że z całych sił będzie walczył o to, by premier Boris Johnson nie zamknął parlamentu.
Add new comment
 
Brexit straszy. Co piąty Brytyjczyk gromadzi zapasy jedzenia
Wednesday, 14 August 2019 08:10
Brexit straszy. Co piąty Brytyjczyk gromadzi zapasy jedzeniaW obawie przed wyjściem z UE bez jakiejkolwiek umowy, Brytyjczycy zrobili już zapasy wartości 4 mld brytyjskich funtów (ok. 4, 3 mld euro).
Add new comment
 
54 proc. Brytyjczyków chce brexitu za wszelką cenę
Tuesday, 13 August 2019 11:55
54 proc. Brytyjczyków chce brexitu za wszelką cenęWiększość Brytyjczyków uważa, że premier Boris Johnson powinien doprowadzić do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej za wszelką cenę
Add new comment
 
Poundland zacznie sprzedawać produkty za mniej niż 1 GBP
Tuesday, 13 August 2019 09:52
Poundland zacznie sprzedawać produkty za mniej niż 1 GBPPoundland, po raz pierwszy wprowadzi na rynek produkty sprzedawane za mniej niż 1 GBP.
Add new comment
 
Polak masturbował się na ulicy, włamywał się do domów i kradł wibratory, przyznał się do dziewięciu zarzutów
Tuesday, 13 August 2019 07:47
Polak masturbował się na ulicy, włamywał się do domów i kradł wibratory, przyznał się do dziewięciu zarzutów25-letni Polak został aresztowany w lutym, w związku z zaginięciem studentki, jednak postawione mu zarzuty nie są związane ze zniknięciem kobiety.
Add new comment
 
Przez brexit gospodarka UK się kurczy. PKB spadł po raz pierwszy od 2012 roku
Monday, 12 August 2019 09:21
Przez brexit gospodarka UK się kurczy. PKB spadł po raz pierwszy od 2012 rokuW II kwartale 2019 roku gospodarka Wielkiej Brytanii skurczyła się o 0, 2 procent, odreagowując wzrost zapasów przed planowanym w marcu brexitem.
Add new comment
 
Partia Pracy rozważa obalenie rządu Borisa Johnsona
Monday, 12 August 2019 08:56
Partia Pracy rozważa obalenie rządu Borisa Johnsona Przedstawicielka opozycyjnej Partii Pracy oświadczyła, że głosowanie ws. wotum nieufności wobec rządu Borisa Johnsona jest bardzo prawdopodobne.
Add new comment
 
Page 1 of 331