Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News United Kingdom
Policjanci, którzy udostępnili zdjęcia zamordowanych sióstr z miejsca zbrodni, skazani na więzienie
Monday, 06 December 2021 17:21
Policjanci, którzy udostępnili zdjęcia zamordowanych sióstr z miejsca zbrodni, skazani na więzienieDwóch policjantów, którzy robili zdjęcia zamordowanym siostrom Bibaa Henry i Nicole Smallman, zostało skazanych na dwa lata i dziewięć miesięcy więzienia.
Add new comment
 
Kolejne 90 przypadków Omikrona w UK. Z powodu epidemii zamknięto szkołę
Monday, 06 December 2021 16:38
Kolejne 90 przypadków Omikrona w UK.  Z powodu epidemii zamknięto szkołęW Wielkiej Brytanii odnotowano kolejne 90 przypadków nowego wariantu koronawirusa nazwanego Omikron, co daje w sumie 336 przypadków.
Add new comment
 
Omikron może stać się dominującym wariantem w Wielkiej Brytanii w ciągu miesiąca
Monday, 06 December 2021 14:24
Omikron może stać się dominującym wariantem w Wielkiej Brytanii w ciągu miesiącaProfesor Paul Hunter, ekspert chorób zakaźnych z University of East Anglia, powiedział, że wariant Omikron może „wyprzedzić” dominujący do tej pory wariant Delta i stać się dominujący w ciągu kilku tygodni.
Add new comment
 
Kierowca autobusu zwolniona z pracy po 34 latach, bo … jest zbyt niska
Monday, 06 December 2021 13:01
Kierowca autobusu zwolniona z pracy po 34 latach, bo … jest zbyt niskaKobieta, która 34 lata kierowała autobusami, została zwolniona ze swojej pracy, ponieważ „jest zbyt niska”.
Add new comment
 
2,8 miliona funtów odszkodowania, dla rodziców, których dziecko urodziło się martwe
Monday, 06 December 2021 12:11
2,8 miliona funtów odszkodowania, dla rodziców, których dziecko urodziło się martweRodzice, których dziecko zmarło w łonie matki z powodu błędów personelu położniczego, otrzymali odszkodowanie w wysokości 2,8 miliona funtów.
Add new comment
 
Kolejna pandemia może być bardziej śmiertelna i zaraźliwa niż COVID-19 - ostrzega brytyjska wakcynolog
Monday, 06 December 2021 10:19
Kolejna pandemia może być bardziej śmiertelna i zaraźliwa niż COVID-19 - ostrzega brytyjska wakcynologWedług jednego z naukowców pracujących nad szczepionką Oxford-AstraZeneca kolejna pandemia może być bardziej śmiertelna niż COVID-19.
Add new comment
 
Restrykcje w Boże Narodzenie. Boris Johnson ogłosi decyzję w przyszłym tygodniu
Monday, 06 December 2021 09:06
Restrykcje w Boże Narodzenie. Boris Johnson ogłosi decyzję w przyszłym tygodniuWedług doniesień brytyjskich mediów, premier Wielkiej Brytanii w przyszłym tygodniu ogłosi czy w święta Bożego Narodzenia zostaną wprowadzone dodatkowe restrykcje, czy odbędą się one bez zakłóceń.
Add new comment
 
Narkotyki w brytyjskim parlamencie. Sprawę zbada policja
Monday, 06 December 2021 07:57
Narkotyki w brytyjskim parlamencie. Sprawę zbada policjaSpeaker sir Lindsay Hoyle zapowiedział, że wezwie policję w celu zbadania sprawy w związku z doniesieniami o używaniu narkotyków przez personel i parlamentarzystów.
Add new comment
 
Puste półki w supermarketach w UK przed świętami. Tesco może mieć problem dostawami towarów
Monday, 06 December 2021 07:25
Puste półki w supermarketach w UK przed świętami. Tesco może mieć problem dostawami towarówPracownicy Tesco zapowiadają strajki kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Jest to okres, kiedy ludzie robią najwięcej zakupów i kiedy jest najwięcej zamówień z dostawami do domu.
Add new comment
 
Jest już „za późno”, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wariantu Omikron w UK — ostrzegł doradca naukowy
Monday, 06 December 2021 06:51
Jest już „za późno”, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wariantu Omikron w UK — ostrzegł doradca naukowyNaukowiec doradzający rządowi ostrzegł, że jest już „za późno”, aby skutecznie powstrzymać rozprzestrzenianie się wariantu Omikron w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
50 domów ewakuowanych w Derby. Na miejsce wysłano wojsko i policję
Sunday, 05 December 2021 21:00
50 domów ewakuowanych w Derby.  Na miejsce wysłano wojsko i policjęPonad 50 domów zostało ewakuowanych w Derby z powodu znalezienia materiałów wybuchowych na terenie jednej posiadłości.
Add new comment
 
Nadchodzi Sztorm Barra. Obfite opady śniegu i wiatry o prędkości 70 mil na godzinę w UK
Sunday, 05 December 2021 16:26
Nadchodzi Sztorm Barra. Obfite opady śniegu i wiatry o prędkości 70 mil na godzinę w UKMet Office kilka godzin temu wydało żółte ostrzeżenia pogodowe przed silnym wiatrem dla prawie całej Wielkiej Brytanii oraz żółte ostrzeżenie przed śniegiem w północnej części Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Liczba zakażeń Omikronem w Wielkiej Brytanii wzrosła o 50% w ciągu jednego dnia
Sunday, 05 December 2021 16:10
Liczba zakażeń Omikronem w Wielkiej Brytanii wzrosła o 50% w ciągu jednego dniaW Wielkiej Brytanii odnotowano kolejne 86 przypadków nowego wariantu koronawirusa nazwanego Omikron, co daje w sumie 246 przypadków tego wariantu w kraju.
Add new comment
 
Pilne: Żółty Alert. Spodziewany silny wiatr i śnieg w Wielkiej Brytanii
Sunday, 05 December 2021 12:11
Pilne: Żółty Alert. Spodziewany silny wiatr i śnieg w Wielkiej BrytaniiMet Office wydało żółte ostrzeżenia pogodowe przed silnym wiatrem dla prawie całej Wielkiej Brytanii oraz żółte ostrzeżenie przed śniegiem w północnej części Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Bardziej rygorystyczne restrykcje po Bożym Narodzeniu w Wielkiej Brytanii?
Sunday, 05 December 2021 10:26
Bardziej rygorystyczne restrykcje po Bożym Narodzeniu w Wielkiej Brytanii?W Wielkiej Brytanii mogą zostać wprowadzone  „bardziej rygorystyczne restrykcje” po Bożym Narodzeniu, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wariantu Omikron, powiedział jeden z ekspertów dla Sky News.
Add new comment
 
Page 1 of 527