Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News United Kingdom
W Londynie doszło do starć po remisie Anglii ze Szkocją
Saturday, 19 June 2021 07:41
W Londynie doszło do starć po remisie Anglii ze SzkocjąAnglia zremisowała bezbramkowo ze Szkocją na Wembley w spotkaniu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy.
Add new comment
 
Ciało zaginionej Polki znalezione w okolicy rzeki Irwell w Wielkiej Brytanii
Friday, 18 June 2021 17:32
Ciało zaginionej Polki znalezione w okolicy rzeki Irwell w Wielkiej BrytaniiKilka dni temu w mediach społecznościowych publikowano zdjęcia zaginionej 37-letniej Polki mieszkającej w Salford w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Naga para aresztowana podczas uprawiania seksu w pobliżu placu zabaw
Friday, 18 June 2021 15:09
Naga para aresztowana podczas uprawiania seksu w pobliżu placu zabawKobieta i mężczyzna zostali aresztowani po tym, jak przerażeni rodzice zobaczyli, że całkowicie nadzy uprawiają seks w parku.
Add new comment
 
Kolejny unijny kraj wprowadza obowiązek kwarantanny dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
Friday, 18 June 2021 14:43
Kolejny unijny kraj wprowadza obowiązek kwarantanny dla podróżnych z Wielkiej BrytaniiOsoby przybywające do Włoch z Wielkiej Brytanii będą musiały poddać się kwarantannie przez pięć dni — zapowiedział minister zdrowia tego kraju.
Add new comment
 
Prawie wszystkie przypadki koronawirusa w Wielkiej Brytanii to wariant Delta
Friday, 18 June 2021 13:18
Prawie wszystkie przypadki koronawirusa w Wielkiej Brytanii to wariant DeltaWedług Public Health England wariant Delta odpowiada teraz za prawie wszystkie nowe przypadki zakażeń koronawirusem w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Niebezpieczne zdarzenie na lotnisku Heathrow. Dziób samolotu British Airways runął na asfalt
Friday, 18 June 2021 11:22
Niebezpieczne zdarzenie na lotnisku Heathrow. Dziób samolotu British Airways runął na asfaltNa lotnisku Heathrow w zachodniej doszło dziś do niebezpiecznej sytuacji.
Add new comment
 
Ograniczenia w UK mogą zostać zniesione 5 lipca. Wszystko zależy od sukcesu szczepień
Friday, 18 June 2021 10:12
Ograniczenia w UK mogą zostać zniesione 5 lipca. Wszystko zależy od sukcesu szczepieńWedług brytyjskich mediów ostatni etap łagodzenia restrykcji może, mieć miejsce dwa tygodnie wcześniej niż planowano, jeśli dane dotyczące Covid-19 będą się poprawiać.
Add new comment
 
Eksport brytyjskiej żywności i napojów do UE spadł o 2 mld funtów po Brexicie
Friday, 18 June 2021 09:26
Eksport brytyjskiej żywności i napojów do UE spadł o 2 mld funtów po BrexicieEksport brytyjskiej żywności i napojów do Unii Europejskiej spadł o 2 miliardy funtów w pierwszych trzech miesiącach 2021 r.
Add new comment
 
Szczepionka przeciw Covid-19 dostępna już dla wszystkich dorosłych w UK
Friday, 18 June 2021 08:25
Szczepionka przeciw Covid-19 dostępna już dla wszystkich dorosłych w UKOsoby w wieku 18 lat i starsze mieszkające w Anglii mogą od dziś zarezerwować szczepienie przeciwko koronawirusowi, potwierdziło NHS.
Add new comment
 
Ostrzeżenia o ekstremalnych upałach będą wydawane w Wielkiej Brytanii
Friday, 18 June 2021 07:50
Ostrzeżenia o ekstremalnych upałach będą wydawane w Wielkiej BrytaniiW Wielkiej Brytanii wprowadzone zostały ostrzeżenia pogodowe dotyczące ekstremalnych upałów.
Add new comment
 
Mężczyzna przyznał się do zabójstwa żony. Wcześniej próbował zwalić winę na włamywaczy
Friday, 18 June 2021 07:25
Mężczyzna przyznał się do zabójstwa żony. Wcześniej próbował zwalić winę na włamywaczyWedług greckiej Policji mąż przyznał się do zabicia swojej żony — Brytyjki.
Add new comment
 
Liczba R w Wielkiej Brytanii może wzrosnąć do 7, jeśli wariant Delta zostanie zlekceważony
Thursday, 17 June 2021 16:48
Liczba R w Wielkiej Brytanii może wzrosnąć do 7, jeśli wariant Delta zostanie zlekceważonyLiczba R w Wielkiej Brytanii może wzrosnąć do 7, jeśli wariant Delta zostanie zlekceważony, ostrzegła ekspertka z Public Health England.
Add new comment
 
Ponad 11 tys. zakażeń koronawirusem w UK wzrosła też liczba zgonów
Thursday, 17 June 2021 16:25
Ponad 11 tys. zakażeń koronawirusem w UK wzrosła też liczba zgonówW ciągu ostatniej doby w Wielkiej Brytanii odnotowano 11007 nowych zakażeń koronawirusem – poinformowało brytyjskie ministerstwo zdrowia.
Add new comment
 
Szkocki rząd wzywa Polaków do zgłoszenia się na szczepienia lub ujawnienia, czy zostali zaszczepieni w Polsce
Thursday, 17 June 2021 14:07
Szkocki rząd wzywa Polaków do zgłoszenia się na szczepienia lub ujawnienia, czy zostali zaszczepieni w PolsceWedług najnowszych doniesień mniej niż 50 procent Polaków w wieku powyżej 40 lat otrzymało przynajmniej jedną dawkę szczepionki w Szkocji.
Add new comment
 
Zamawianie jedzenia przez Deliveroo, Uber Eats, Just Eat . Gdzie jest najdrożej?
Thursday, 17 June 2021 13:29
Zamawianie jedzenia przez Deliveroo, Uber Eats, Just Eat . Gdzie jest najdrożej?Według badań przeprażonych przez Which? zamawianie jedzenia za pośrednictwem aplikacji może być nawet o 44% droższe niż bezpośrednie zakupy w restauracji.
Add new comment
 
Page 1 of 486