Wiadomości
Policja aresztowała 3 nauczycieli za posiadanie pornografii
Policja aresztowała dziś trzech nauczycieli z dwóch szkół w Birmingham. Oskarża się ich o posiadanie ekstremalnej pornografii.
36- i 37-latka aresztowano w ich domach w Birmingham. Trzeci, 32-letni, został aresztowany w swoim mieszkaniu w Wolverhampton.
Wszyscy są teraz przesłuchiwani. Jeden z zatrzymanych uczy w Park View School, pozostali dwaj w Golden Hillock School. Ich przełożeni zostali poinformowani o planowanych aresztowaniach i obecnie współpracują z policją nad wyjaśnieniem tej sprawy.
Śledztwo rozpoczęło się w kwietniu 2013 r., a jego celem było zbadanie rozprowadzania ekstremalnej pornografii. Sprawa nie ma żadnego związku z dochodzeniem w związku z "Koniem Trojańskim"
czwartek, 13 marca 2014 12:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nowe zasady wjazdu podróżnych z Wielkiej Brytanii do UE potwierdzone. Pr…
Funt szterling niespodziewanie zyskuje wobec euro i dolara po decyzji Ba…
Dodatkowe pieniądze dla tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii. Niektórzy…
Bank Anglii podejmie ważną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszkań…
Wielka Brytania: Coraz więcej osób pracujących z domu rezygnuje z pracy,…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych: Lotnisko w Wielkiej Brytanii zamknięte…
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Prognozy zapowiadają na…