Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News Health
W ciągu doby zmarły 254 osoby. Ponad 15 tys. nowych przypadków koronawirusa.
Thursday, 13 February 2020 12:13
W ciągu doby zmarły 254 osoby. Ponad 15 tys. nowych przypadków koronawirusa.Dzięki nowej metodzie wykorzystującej tomografię komputerową, w ciągu doby wykryto w Chinach ponad 15 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19).
Add new comment
 
Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaski
Thursday, 23 January 2020 15:13
Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaskiOd początku przyszłego miesiąca produkty takie jak tampony czy podpaski będą dostępne za darmo w brytyjskich szkołach.
Add new comment
 
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza Azję
Wednesday, 22 January 2020 16:06
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza AzjęJest pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Stanach Zjednoczonych.
Add new comment
 
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazd
Monday, 06 January 2020 07:19
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazdJednymi z głównych postanowień noworocznych milionów ludzi jest zrzucenie wagi i przejście na zdrowszy tryb życia.
Add new comment
 
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospę
Wednesday, 04 December 2019 15:38
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospęW Wielkiej Brytami u pacjenta zdiagnozowano rzadką infekcję wirusową małpią ospę.
Add new comment
 
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skich
Thursday, 14 November 2019 11:51
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skichZdję­cie po lewej poka­zuje chłopca cho­rego na padaczkę zro­bione dwa lata temu.
Add new comment
 
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych recept
Monday, 21 October 2019 07:36
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych receptRząd ogłosił, że od listopada pacjenci nie będą już dostawać tradycyjnych papierowych recept
Add new comment
 
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazu
Tuesday, 20 November 2018 16:27
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazuDobrowolny zakaz sprzedaży napojów energetycznych dla dzieci w wieku poniżej 16 lat jest rutynowo lekceważony przez supermarkety, sugerują badania.
Add new comment
 
Brytyjscy lekarze alarmują - skutki nadużywania antybiotyków są zatrważające
Thursday, 25 October 2018 12:21
Brytyjscy lekarze alarmują - skutki nadużywania antybiotyków są zatrważająceNadmierne zażywanie antybiotyków może spowodować, że nawet najprostsze operacje oraz zabiegi będą stanowić duże zagrożenie dla naszego zdrowia i życia – alarmują brytyjscy lekarze.
Add new comment
 
W Wielkiej Brytanii przeprowadzono operacje kręgosłupa u nienarodzonych dzieci
Wednesday, 24 October 2018 16:57
W Wielkiej Brytanii przeprowadzono operacje kręgosłupa u nienarodzonych dzieciW Wielkiej Brytanii dwoje dzieci przeszło operacje kręgosłupa w łonach ich matek. Operacji dokonano kilka tygodni przed narodzinami dzieci.
Add new comment
 
Page 1 of 32