Wiadomości
Państwo Islamskie szykuje atak chemiczny na Wielką Brytanię
Minister stanu ds. bezpieczeństwa wystosował poważne ostrzeżenie do obywateli informujące o tym, że Państwo Islamskie szykuje atak chemiczny na Wielką Brytanię.

Ben Wallace ogłosił, że odpowiednie służby odbywają ćwiczenia przygotowujące je do działania na wypadek, gdyby do takiego okrutnego ataku doszło w rzeczywistości. Państwo Islamskie jest zdolne do wyprodukowania swojego własnego gazu musztardowego, który był już używany w czasie walk na Bliskim Wschodzie - donosi Daily Mail.
Żołnierze walczący z terrorystami, przeciwko którym wróg użył gazu musztardowego doznali poważnych obrażeń – na ich skórze pojawiły się bardzo bolesne pęcherze, a ich płuca zostały mocno uszkodzone. Składniki potrzebne do wytworzenia tego rodzaju broni są niezwykle łatwo dostępne, bo większość z nich ma legalne, codzienne zastosowanie.
Wallace zachęca obywateli do tego, by pozostali czujni i zgłaszali wszelką podejrzaną aktywność. Wszystko po to, by zidentyfikować wroga czającego się w szeregach społeczeństwa, bo zdaniem ministra zagraniczni agenci mogą być skorumpowani przez gangi przestępców.
poniedziałek, 02 stycznia 2017 07:33
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: od dziś ogromne zmiany w podróżach do UE. Co warto wied…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać średnio po 700 GBP r…
Wielka Brytania: ogromne opóźnienia na granicy z Francją. Nowe kontrole …
Panika na lotnisku w Krakowie. Pasażerowie Ryanair uciekali po zjeżdżaln…
Nastolatek ugodzony nożem w centrum Birmingham. Policja apeluje o unikan…
13-latka próbowała zabić koleżankę w szkole w Wielkiej Brytanii. Szokują…