Wiadomości
„Królowa kuponów” za prezenty gwiazdkowe zamiast 400 funtów zapłaciła jedynie 6!
Jeśli czujecie się źle, bo nie zaczęliście jeszcze robić zakupów świątecznych, ta historia sprawi, że możecie się poczuć jeszcze gorzej.
Kerenza Richards, mieszkająca w Somerset matka dwójki dzieci, kupiła już warte 400 funtów prezenty gwiazdkowe dla swojej rodziny. Za całość zapłaciła zaledwie 6 funtów. Jak to zrobiła? Otóż skorzystała z internetowych kuponów rabatowych, promocji oraz konkursów. Na niektóre naprawdę duże przedmioty nie wydała nic, dzięki temu, że napisała do konkretnych firm chwaląc ich wyroby, a one w zamian podarowały jej je za darmo. Richards udało się zdobyć dziesiątki najlepszych zabawek i gier.
Kobieta zaoszczędziła też na świątecznych dekoracjach przeszukując giełdy rzeczy używanych oraz sklepy prowadzone przez organizacje charytatywne. Teraz wszystko, czego potrzebuje, to zrobić odpowiednie zakupy spożywcze, by wykarmić na święta swoją dziewięcioosobową rodzinę. Kerenza szacuje, że sprawunki będą kosztowały 200 funtów, ale oszczędna kobieta jest przekonana, że zdoła otrzymać wszystko za darmo – pisze Metro.
Nie przychodzi to jednak łatwo. Richards przyznaje, że od ostatnich świąt Bożego Narodzenia spędza codziennie wiele godzin na poszukiwaniu różnych promocji. Dzięki temu na regularnych zakupach wydaje przynajmniej 30 funtów tygodniowo mniej.
wtorek, 08 listopada 2016 07:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…






