Wiadomości
Irakijczyk oskarżony o morderstwo młodej Polki
56-letni Irakijczyk stanął przed sądem za zamordowanie swojej partnerki, 27-letniej Polki Agnieszki Szelfer. Mohammed Ali Abboud zabił kobietę w jego mieszkaniu przy Bridge End w szkockim Perth.
Polka przyjechała do Wielkiej Brytanii z Włocławka. Studiowała wcześniej na Stirling University oraz pracowała jako tłumaczka w Perth College. Na krótko przed śmiercią wróciła do Szkocji z Kuwejtu, gdzie uczyła angielskiego na American University of the Middle East - donosi Daily Record.
Sąsiad zamieszkałego przy Horsemill Place mężczyzny mówi, że była Polka uroczą dziewczyną, a z Irakijczykiem stanowiła parę od jakiegoś czasu. Dodaje, że z tego co wie, to 27-latka ze względu na pracę w Kuwejcie dużo podróżowała pomiędzy tym krajem i Szkocją. Tłumaczy także, że szokujące jest to, że morderstwo wydarzyło się w takiej okolicy i wszyscy sąsiedzi są zdumieni tym, co się stało.
wtorek, 27 stycznia 2015 07:13
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Video: „This Girls Can” - Sportowe obchody Dnia Kobiet w Anglii | Czytaj następny artykuł: Rak płuc zabija w Europie coraz więcej kobiet – przodują Wielka Brytania i Polska |
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza finansową rewolucję. Pracownicy stracą tysiące…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Wielka Brytania ogłasza duże zmiany w Budżecie 2025. Co czeka mieszkańcó…
Wielka Brytania zmaga się z rosnącą liczbą osób na zasiłkach. Eksperci o…
Wielka Brytania uderza w pracujących. Rekordowy wzrost wydatków na benef…
Wielka Brytania zaostrza zasady świadczeń. Nowe ultimatum może oznaczać …
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę dla kierowców elektryków: zapła…






