Wiadomości
Ochroniarz B&M pobity i ugodzony nożem przez parę z małym dzieckiem.
Ochroniarz B&M Bargains został dźgnięty nożem i pobity w brutalnym ataku, do którego doszło, gdy chciał zatrzymać parę, którą podejrzewał o próbę opuszczenia sklepu bez płacenia.

Policja ujawniła, że podczas ataku na ochroniarza, para miała małe dziecko w wózku.
Gdy ochroniarz podążał za nimi i próbował odebrać skradzione rzeczy, został kopnięty i uderzony, a następnie dźgnięty nożem w prawe udo i skaleczony w lewe ramię.
Do zdarzenia doszło 19 kwietnia w B & M Bargains w Shirley przy Stratford Road - podaje Birmingham Live.
Teraz policja opublikowała zdjęcia CCTV oraz apel z próśb o pomoc w znalezieniu podejrzanych
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia lub rozpoznaje osoby ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
środa, 09 maja 2018 07:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nowy obowiązek dla podróżnych z Wielkiej Brytanii wybierających się do k…
Brytyjskie lotnisko wydaje ważne oświadczenie dla wszystkich podróżnych
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Aldi wprowadza tani gadżet do domu, kosztuje 3,95 GBP i znacząco skraca …
Wiek emerytalny w Wielkiej Brytanii może wzrosnąć nawet do 74 lat
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…