Wiadomości
11-letnia dziewczynka zmarła podczas wycieczki do parku rozrywki Drayton Manor
W parku rozrywki Drayton Manor miał miejsce śmiertelny wypadek. 11-letnia dziewczynka wpadła do wody podczas przejażdżki imitującej spływ po rwącej rzece – „The Splash Canyon”.Do tragedii doszło we wtorek. Incydent sprawił, że Splash Canyon został zamknięty. Zmarła dziewczynka była w trakcie szkolnej wycieczki.
Staffordshire Police poinformowała, że 11-latka pochodzi najprawdopodobniej z okolic Leicester. Po tragedii, około godziny 14:20, przewieziono ją helikopterem do Birmingham Children's Hospital. Krótko po zjawieniu się tam ogłoszono jej zgon.
O zdarzeniu poinformowano Health and Safety Executive i policję, która rozpocznie dochodzenie w sprawie śmierci dziecka.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Lew zaatakował swojego trenera we francuskim cyrku | Czytaj następny artykuł: Polka obrażała pacjentów w języku polskim |
TAGI: Wypadek w Drayton Manor, parki rozrywki, Drayton Manor Park, Alton Towers, wypadek, Splash Canyon
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania ogłasza zmiany w bank holiday na 2026 rok. Pojawił się d…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…