Wiadomości
To już dziś – Cyber Monday
Ledwie minął Black Friday weekend, a już dziś mamy Cyber Monday – czyli dzień wielkich promocji w sklepach online.

W ubiegłym roku mieszkańcy Wielkiej Brytanii wydali w sklepach online około £968m funtów. To nie jest jednak, aż tak dużo jak £ 1,1 mld, które zostało wydane w Black Friday - ale to nadal znacznie więcej niż £720m wydanych w Cyber poniedziałek w 2014 r.
Dodatkowo podczas robienia zakupów należy zachować czujność. Ekspert ds. bezpieczeństwa w sieci Dave Whitelegg zaleca ostrożność, bo hakerzy polują cały czas na nasze pieniądze, a często się zdarza, że kradzieże z kont dokonywane są dopiero kilka miesięcy po tym, jak w nielegalny sposób zdobyto do nich dane dostępu.
poniedziałek, 28 listopada 2016 06:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3,6% – październik przynosi wyraźn…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…






