Wiadomości
520 funtów miesięcznie za wynajęcie pokoju przy największym cmentarzu w Birmingham
Na rynku nieruchomości na wynajem w Birmingham pojawiło się dość niezwykłe ogłoszenie oferujące możliwość wynajęcia pokoju w gotyckiej stróżówce Witton Cemetery.Wnętrze tego imponującego budynku zostało przekształcone w pokoje i niezależne studia na wynajem. Jeden z lokali jest dostępny dla chętnych. Zewnętrzny wygląd domu z pewnością robi wrażenie – są łukowate okna, iglica, a cegły ładnie wyeksponowano – donosi Birmingham Mail.
Dwuosobowe studio jest kompletnie umeblowane, posiada łóżko ze świeżą pościelą, komodę, lodówkę, mikrofalówkę i czajnik. W pokojach znajdują się łazienki i małe kuchnie. Można również korzystać z większej, wspólnej kuchni. W czynsz, który wynosi 520 funtów miesięcznie, wliczone są council tax oraz opłaty za wodę i gaz. Nie trzeba wpłacać żadnego depozytu.
Witton Cemetery jest największą nekropolią w Birmingham. Jej powierzchnia wynosi 103 akry. Cmentarz został konsekrowany w 1863 roku przez biskupa Worcester.
Data utworzenia: poniedziałek, 28 listopada 2016 06:37
-
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 28 listopada 2016 07:29
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: To już dziś – Cyber Monday | Czytaj następny artykuł: Pedofilski skandal w angielskiej piłce |
Gorące Tematy

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Premier Wielkiej Brytanii zapowiada serię zmian. Mają obniżyć koszty życ…

Wielka Brytania może wrócić na jednolity rynek UE. Andy Burnham otrzymał…

Jet2 potwierdza zasadę 4,5 godziny na 12 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Morderstwo w Sutton Coldfield. Mężczyzna zginął od ciosów nożem

Wielka Brytania zakaże „pułapek subskrypcyjnych”. Nowe przepisy już od s…