Wiadomości
Policja zatrzyma przechwycony milion funtów
Policja może zatrzymać milion funtów szterlingów, znaleziony na strychu w jednym z domów dzielnicy Stechford w Birmingham podczas operacji antynarkotykowej - postanowił sąd. Pieniądze będą przeznaczone na cele społeczne.
Właściciele nieruchomości nie udowodnili, że weszli legalnie w posiadanie tych pieniędzy, na co mieli 28 dni. Po upływie terminu sąd w Birmingham orzekł o przepadku gotówki na rzecz policji.
Inspektor generalny policji obszaru metropolitalnego West Midlands, Steven Reed, kierujący wydziałem zwalczania przestępczości gospodarczej zapowiedział, że gotówka zostanie przeznaczona na wsparcie różnych oddolnych, lokalnych inicjatyw przynoszących korzyść całej społeczności.
Jest to największa w historii policji West Midlands suma, przechwycona w wyniku działań operacyjnych. Policja sądzi, że przepadek tych pieniędzy będzie dotkliwym ciosem dla przestępczego podziemia.
Źródło: elondyn.co.uk
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 10 stycznia 2011 22:47
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Darmowy kurs dla położnych z krajów UE | Czytaj następny artykuł: Imigranci "zamulają" brytyjskie więzienia. Deportować! |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Tajemnicze zaginięcie Polki w Wielkiej Brytanii. Rodzina błaga o pomoc

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Zakaz podlewania ogrodów w Wielkiej Brytanii. Pierwszy dostawca wprowadz…

8 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii, które warto odwiedzić latem

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…