Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pilne poszukiwania zaginionej 13-letniej dziewczynki, ostatnio widzianej w sobotę

W Walii rozpoczęto pilne poszukiwania 13-letniej dziewczynki, która zaginęła ze swojego domu.

Od momentu, kiedy Sooki – jej nazwisko nie zostało ujawnione – została ostatni raz zauważona w swoim domu w mieście Llanelli, minęło już ponad 36 godzin.


Ostatni raz dziewczynka była widziana w sobotni wieczór w okolicy Drefach w Llanelli, a od tego czasu nie ma żadnych informacji na temat jej miejsca pobytu. Policja opublikowała jej zdjęcie w apelu do społeczeństwa o pomoc w poszukiwaniach.

Sooki opisana jest jako osoba o wzroście około 150 cm, drobnej budowie ciała, z włosami w kolorze blond/ginger.

W chwili zaginięcia miała na sobie czarne legginsy, czarny top, czarny płaszcz, ciemnoszarą lub czarną czapkę typu beanie oraz szare trampki Converse.


Policja uważa, że dziewczynka może podróżować autobusami lub pociągami i że ma powiązania w Carmarthenshire, Ceredigion oraz w całej południowej Walii.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu Sooki, o kontakt.

Rzecznik policji Dyfed-Powys powiedział: „Czy widziałeś 13-letnią Sooki? Zgłoszono jej zaginięcie z okolicy Drefach w Llanelli od ostatniej nocy, soboty 2 marca 2024 roku. Wierzymy, że podróżuje ona autobusami lub pociągami i ma powiązania w południowej Walii, Carmarthenshire i Ceredigion. Czy widziałeś Sooki lub masz informacje, które mogłyby pomóc nam ją znaleźć? Prosimy o kontakt”.


Poszukiwania zaginionej dziewczynki są kontynuowane z najwyższą pilnością, a społeczność lokalna oraz służby ratunkowe łączą siły, aby jak najszybciej odnaleźć Sooki i zapewnić jej bezpieczny powrót do domu.

Każda informacja może okazać się kluczowa w tej sprawie, dlatego policja apeluje do wszystkich o czujność i współpracę.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Koniec z zasiłkami dla młodych ludzi w Wielkiej Brytanii? Obowiązek podjęcia pracy lub szkolenia
 Czytaj następny artykuł:
Supermarkety w UK wydały ostrzeżenie przed spożyciem produktu, który może zawierać kawałki szkła