Wiadomości
Red Nose Day
W piątek 18 marca odbędzie się Red Nose Day, tegoroczna akcja to „zrobić coś śmiesznego, aby uzbierać pieniądze”. Cel jest prosty. Pośmiać się, uzbierać pieniądze i przekazać na pomoc dla osób mieszkających w Afryce i Wielkiej Brytanii.
W piątek 18 marca odbędzie się Red Nose Day, tegoroczna akcja to „zrobić coś śmiesznego, aby uzbierać pieniądze”.
Cel jest prosty. Pośmiać się, uzbierać pieniądze i przekazać na pomoc dla osób mieszkających w Afryce i Wielkiej Brytanii.
Wszystkie pieniądze zebrane zostaną zainwestowane w projekty, które pomogą przekształcić życie ludzi w Afryce i w Wielkiej Brytanii.
W Wielkiej Brytanii pomoc otrzymają starsze, samotne osoby oraz dzieci z domu dziecka.
W Afryce, pieniądze zostaną przeznaczone dla ludzi chorych na malarię i z chorobami wzroku oraz na edukację biednych dzieci.
Każdy może zrobić coś śmiesznego, aby pomóc w zbiórce pieniędzy. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.rednoseday.com i wybrać opcję, w jaki sposób chciałbyś pomóc.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Wielka Brytania: od dziś ogromne zmiany w podróżach do UE. Co warto wied…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać średnio po 700 GBP r…
Wielka Brytania: ogromne opóźnienia na granicy z Francją. Nowe kontrole …
Panika na lotnisku w Krakowie. Pasażerowie Ryanair uciekali po zjeżdżaln…
Nastolatek ugodzony nożem w centrum Birmingham. Policja apeluje o unikan…
Dostawca energii w UK wydaje pilne ostrzeżenie dla 7 milionów klientów. …