Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tragedia w Wielkiej Brytanii. Czteroletnia dziewczynka zagryziona przez psa

Czteroletnia dziewczynka zmarła po tym, jak została zaatakowana przez psa w ogrodzie za domem w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii.

Służby ratunkowe zostały wczoraj wezwane krótko po godzinie 17:00 w związku ze zgłoszeniem, że pies zaatakował dziecko w ogrodzie na tyłach posiadłości w Broadlands w Netherfield.


Policja niestety potwierdziła, że ​​dziecko zmarło na miejscu.

Funkcjonariusze badają sprawę, a pies został zabity w sposób humanitarny.

Zobacz też:


W wyniku zdarzenia nikt inny nie ucierpiał, a rodzinę dziecka w tym niezwykle trudnym czasie wspierają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze.

W związku z tym śledztwem nie dokonano żadnych aresztowań.

Nadinspektor Matt Bullivant powiedział: „To absolutnie tragiczny incydent, w którym uważamy, że dziecko zostało zabite po ataku psa”.


„Oczywiście jesteśmy na bardzo wczesnym etapie dochodzenia i spekulowanie na temat dokładnych okoliczności tego incydentu w tym momencie byłoby błędne i nieprzydatne”.

„Jednakże, aby zapewnić bezpieczeństwo publiczne, dziś wieczorem podjęto decyzję o zabiciu psa, którego to dotyczy i zrobiono to w sposób humanitarny”.

„Rozumiem, jak duży wpływ będzie to miało na społeczność i opinię publiczną, ludzie mogą spodziewać się dużej obecności policji w okolicy dzisiejszego wieczoru i później, podczas gdy nasze dochodzenie będzie kontynuowane”.

„Chciałbym uspokoić ludzi, że nie ma powodu, by sądzić, że w tej chwili istnieje jakiekolwiek zagrożenie dla ogółu społeczeństwa”.


„Każdy, kto ma obawy, powinien swobodnie zwracać się do naszych funkcjonariuszy i zadawać pytania, ale wzywam ludzi, aby nie spekulowali na temat okoliczności, zwłaszcza na platformach społecznościowych” - dodał.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Numer referencyjny sprawy to: 20230131-1546.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla pasażerów planujących loty latem
 Czytaj następny artykuł:
Zamknięte szkoły, odwołane pociągi i autobusy. Fala strajków w Wielkiej Brytanii