Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ogłasza nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Ryanair ogłosił nową trasę z lotniska im. Johna Lennona w Liverpoolu oraz z lotniska East Midlands w Wielkiej Brytanii.

Tanie linie lotnicze poinformowały, że od kwietnia polecą z tych dwóch brytyjskich lotnisk do Rzymu. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu.


Nowa trasa pojawiła się po tym, jak Ryanair ogłosił w zeszłym miesiącu, że w marcu rozpocznie loty z Liverpoolu na Ibizę, do Madrytu i Shannon w Irlandii.

Loty na Ibizę będą odbywać się raz w tygodniu, natomiast do Madrytu trzy razy w tygodniu, a do Shannon dwa razy w tygodniu.

Połączenia z Liverpoolu na Ibizę rozpoczną się 28 marca, do Madrytu 29 marca, a do Shannon 26 marca.

Ryanair to irlandzkie tanie linie lotnicze, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród Polaków, ale w całej Europie.


Codziennie z usług przewoźnika korzystają setki podróżnych, ma na to wpływ zarówno jego szeroka siatka połączeń, jak i niskie ceny biletów.

Ryanair jest najpopularniejszą linią lotniczą w Europie, obsługującą ponad 1600 lotów dziennie z 72 baz, łączącą 189 celów podróży w 30 krajach i obsługującą flotę ponad 300 nowych samolotów Boeing 737-800.

Zobacz też:


Ryanair ogłosił niedawno wiążące zamówienia na kolejne 280 nowych Boeingów 737, a także opcje na 100 kolejnych Boeingów 737 MAX 200, co pozwoli Ryanairowi obniżyć ceny biletów i zwiększyć ruch z 90 mln w tym roku do ponad 150 mln rocznie w 2024 roku.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna, który rzucił jajkiem w króla Karola ukarany grzywną
 Czytaj następny artykuł:
Szokujące dane pokazujące stan służby zdrowia w UK. Pacjenci z zawałem czekali średnio 93 minuty na karetkę