Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Szokujące wideo pokazujące porwanie nastolatki, która później wypadła z furgonetki. Wzruszające oświadczenie rodziny

W Internecie opublikowano szokujące nagranie z CCTV pokazujące moment, w którym nastoletnia dziewczyna została porwana przez swojego „kontrolującego” chłopaka .

Dziewczyna później wypadła z furgonetki na dwujezdniowej drodze i doznała poważnych obrażeń.


Angel Lynn znaleziono leżącą z poważnymi obrażeniami na drodze A6 w pobliżu Loughborough w Wielkiej Brytanii w dniu 17 września 2020 r.

Dziewiętnastolatka trafiła do szpitala, w którym przebywa do dziś i z powodu uszkodzenia mózgu wymaga całodobowej opieki – podaje Sky News.

W środę Chay Bowskill został uznany za winnego porwania, przymusu i kontrolowania oraz utrudniania działania dla wymiaru sprawiedliwości.

Chay Bowskill

20-latek z Empingham Drive w Syston został skazany łącznie na siedem i pół roku więzienia.

Drugi 20-latek, Rocco Sansome, również został uznany za winnego porwania i skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności.


W ramach procesu przed Sądem Koronnym w Leicester przysięgłym pokazano niepokojące nagrania z momentu, w którym Bowskill ścigał Lynn, która odeszła podczas kłótni i siłą wciągnął ją do srebrnej furgonetki.

Pojazd, który był prowadzony przez Sansome, następnie przyspieszył i w pewnym momencie podróży, gdy jechał A6, Lynn wypadła z pojazdu.

Została później znaleziona przez przechodnia, który skontaktował się z policją w Leicestershire.

„Nigdy nie uda mi się poprowadzić córki do ołtarza”


Po rozstrzygnięciu sprawy sądowej rodzina panny Lynn wydała łamiące serce oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​„ich życie zmieniło się nie do poznania na zawsze”.

Jej ojciec Paddy Lynn powiedział: „Angel była pełna życia i miała przed sobą wspaniałą przyszłość. Ta przyszłość została jej niestety odebrana”.


„Katastrofalne obrażenia, jakich doznała, sprawią, że życie jej i naszej rodziny już nigdy nie będzie takie samo. Każdy dzień to nie tylko wielka walka o Angel, ale także wielka walka o naszą rodzinę i przyjaciół”.
Angel Lynn

Dodał: „Staramy się być silni, ale wiemy, że każdy dzień będzie trudny i będzie walką dla nas wszystkich, szczególnie dla Angel”.

„Wiem, że Angel nigdy się teraz nie ożeni, a ja nigdy nie poprowadzę mojej córki do ołtarza” -powiedział załamany ojciec.

„Nikki i ja nigdy nie będziemy dziadkami dzieci Angela. Nie wiemy, jaka przyszłość czeka naszą córkę, ale każdego dnia staramy się wywoływać uśmiechy na naszych twarzach, ale w środku nasze serca krwawią”.

-