Wiadomości
Kandydat UKIP chce zabronić zasiłkowiczom prowadzenia samochodów
Kandydat na posła z ramienia UKIP w swojej ulotce wyborczej zawarł postulat, by odebrać zasiłkowiczom prawo do prowadzenia samochodów. Dzięki temu na brytyjskich drogach korki byłyby znacznie mniejsze.
Ulotka stworzona przez 64-latka trafiła do mieszkańców Charwood, Leicestershire oraz Lynton Yates. Mężczyzna uważa, że dzięki jego pomysłowi, z dróg zniknęłoby około 6 mln samochodów sprawiając, że stałyby się one bardziej przejezdne. Kandydat nie widzi potrzeby, by bezrobotni wydawali pieniądze podatników na auta. W zamian za to powinni jeździć komunikacją miejską - infromuje The Guardian.
W ulotce członka UKIP znalazły się także inne propozycje nazwane przez niego rozsądnymi, m.in. taka, by udostępnić rowerzystom chodniki.
piątek, 23 stycznia 2015 07:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Wielka Brytania alarmuje: osoby odchodzące na emeryturę w 2050 roku będą…
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla 35 milionów pracowników – H…
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 180 GBP do supermarketów
Piękna nadmorska wioska w Wielkiej Brytanii z 24-kilometrową plażą i naj…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych