Wiadomości
Para zamordowana w Walsall
Davida i Hayley Stringer (32 i 29 lat) znaleziono zamordowanych w sobotę rano, w ich domu w Walsall, West Midlands.
W związku z morderstwem zatrzymano 19-letniego mężczyznę, który również znajdował się w domu. Matty Red był nowym chłopakiem pani Stringer, jednak policja – po przesłuchaniu – wypuściła go bez postawienia zarzutów.
Policjanci podążają teraz za różnymi tropami. Jednym z nich jest podejrzenie morderstwa-samobójstwa: jedna z ofiara miała zabić partnera, a następnie popełnić samobójstwo. Trójce córek, 11, 8 i 7 lat, które w tym czasie spały w domu, nic się nie stało.
Sąsiedzi mówią, że para rozstała się w grudniu, a matka zaczęła spotykać się z młodszym mężczyzną.
poniedziałek, 12 maja 2014 07:38
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…
Rynek pracy w Wielkiej Brytanii słabnie – rośnie bezrobocie, a wzrost pł…
Supermarket w Wielkiej Brytanii ukarany grzywną 640 000 GBP za sprzedaż …
Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych – zmiany zasad bagażu po…