Wiadomości
Policja z Birmingham poszukuje dziewczyny ze zdjęcia
Policja z Birmingham poszukuje dziewczyny ze zdjęcia. Mokre ubrania i fotografię znaleziono niedaleko jeziora w Ward End Park.

Para butów i torba z mokrymi ubraniami zostały znalezione na drodze prowadzącej do jeziora. W torbie znajdowało się również zdjęcie nastoletniej dziewczyny, której nie udało się zidentyfikować nawet po rozpoczęciu akcji na portalach społecznościowych.
Superintendent Angie Whitaker z policyjnej jednostki Birmingham East ma nadzieję, że ktoś rozpozna dziewczynę i rzuci nieco światła na temat znaleziska. Mówi też, że policja nie dostała żadnego zgłoszenia na temat zaginięcia, a znalezione rzeczy były mokre, nie dało się, więc ich zbadać. Jako środek ostrożności policja przeszukała jezioro, ale niczego nie znaleziono.
Policja prosi osobę, która pozostawiła rzeczy na brzegu, o kontakt. Tak samo o zgłoszenie są proszeni wszyscy, którzy wiedzą coś na ten temat lub mogą zidentyfikować dziewczynę ze zdjęcia. Z policją można skontaktować się pod numerem 101.
wtorek, 08 kwietnia 2014 07:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair zapowiada anulowanie lotów z Wielkiej Brytanii do popularnych mi…
Fala upałów w Wielkiej Brytanii przyniesie nawet 35°C i tropikalne noce
Ukryte kody w Sainsbury’s, Asda, Tesco i Morrisons. Jak sprawdzić świeżo…
Duże miasto w Midlands uznane za najbardziej niebezpieczne – i to nie je…
Aldi ogłasza listę 11 nowych lokalizacji sklepów, które otworzy w 2025 r…
Wielka Brytania wydaje pilne ostrzeżenie dotyczące podroży do krajów str…
Duży brytyjski bank obniży oprocentowanie kredytów hipotecznych o 0,25%