Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

West Midland Safari Park wprowadza poważne zmiany zasad wstępu

West Midlands Safari Park wprowadza od dzisiaj poważne zmiany dotyczące zasad wstępu dla gości korzystających z safari samochodowego.

Oznaczają one, że każdy, kto podróżuje po parku samochodem, będzie musiał zarezerwować przedział czasowy.


Od 5 czerwca goście popularnej atrakcji w Wielkiej Brytanii będą mogli przejechać przez safari tylko raz podczas każdej wizyty.

Od dziś goście mogą też wjeżdżać na parkingi parku safari bez konieczności okazywania biletu.

Natomiast osoby z wcześniej zarezerwowanymi biletami będą miały obowiązkowy przedział czasowy na wjazd na safari samochodowe, a także bilet na wejście do stref spacerowych.

Ci, którzy chcą kupić bilet na miejscu, mogą zaparkować, a następnie udać się do kasy biletowej w Lost City Plaza, aby zapłacić.


Odwiedzający będą wtedy mogli wjechać do sekcji przejazdu przez safari park w wybranym przedziale czasowym i nie będą mogli ponownie wjechać na ten obszar po ukończeniu okrążenia.

Szefowie parków mówią, że mają nadzieję, że zmiany „poprawią doświadczenia gości” podczas ich wizyt.

„Wysłuchaliśmy wszystkich opinii, na temat czasu, jaki może zająć gościom przejechanie naszego czteromilowego safari i od 5 czerwca wprowadzimy przedziały czasowe” – podano w komunikacie.

„Dokonując rezerwacji online od tej daty, zostaniesz poproszony o wybranie obowiązkowego przedziału czasowego, w którym przejedziesz przez nasze safari. Jeśli przyjedziesz do parku safari bez wcześniej zarezerwowanych biletów, będziesz musiał zaparkować na naszym parkingu i udać się do kasy biletowej, aby kupić bilety i zarezerwować dostępny przedział czasowy na safari”.

„Nadal możesz wchodzić do obszarów spacerowych, gdy tylko park zostanie otwarty, nawet jeśli Twój przedział czasowy na safari jest późniejszy, możesz też ponownie wchodzić do obszarów spacerowych tyle razy, ile chcesz” – dodano.


West Midlands Safari Park ogłosił nowe zasady w mediach społecznościowych w zeszłym miesiącu i natychmiast spotkał się ze skargami gości, a niektórzy twierdzili, że ich bilety mają „słaby stosunek jakości do ceny”.

Bilety do parku safari można zarezerwować z wyprzedzeniem online na wmsp.co.uk w cenie od 22 GBP dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i dorosłych.

Bilety można też kupić w dniu odwiedzin, ale wtedy ceny tych samych karnetów zaczynają się od 32 GBP.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Zgony na plaży w Bournemouth: 12-latka i 17-latek zmarli w wyniku utonięcia
 Czytaj następny artykuł:
Podróżni utknęli na lotnisku w UK, bo samolot był zbyt ciężki, by wystartować