Wiadomości
Sztorm Dennis rozbujał prom jak zabawkę. Kapitan wykazał się umiejętnościami i zacumował w szkockim porcie
Prom armatora Caledonian MacBrayne Ferries zdołał zacumować w porcie Ardrossan na zachodnim wybrzeżu Szkocji mimo skrajnych warunków pogodowych.
Sztorm Dennis bujał jednostką, ale załodze udało się przybić do portu bez kolizji z nabrzeżem.
Zmagania jednostki z wiatrem i falami nagrał jeden z kierowców czekających na przeprawę promem na wyspę Arran.
W komentarzu armatora do opublikowanego na Twitterze filmu czytamy, że powinno ono być ostrzeżeniem dla tych, którzy domagają się podejmowania większego ryzyka przez załogę, by dotrzeć do celu w skrajnie niesprzyjających warunkach pogodowych.
„Bezpieczeństwo pasażerów i załogi jest naszym najwyższym priorytetem” – napisano w komunikacie.
Źródło:x-news
poniedziałek, 17 lutego 2020 20:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: ogromne zmiany na granicach UE – od października utrudn…
Ryanair odwołuje tysiące lotów na kluczowych trasach z Wielkiej Brytanii
B&M sprzedaje zimowy gadżet za 69 pensów - grzeje nawet 10 godzin
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany rozliczeń z HMRC. Co muszą wied…
Aldi zamknie wszystkie sklepy w Wielkiej Brytanii na trzy dni w okresie …
Pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Met Office wydało a…
Sześć miesięcy śmieciowego chaosu w Birmingham – dlaczego strajk pracown…