Wiadomości
Ciało mężczyzny znalezione przy zjeździe z autostrady
Policja szukająca zaginionego 45-letniego Carla Oldena z Solihull, znalazła wczoraj ciało w pobliżu autostrady M42 w Water Orton.
Policja szukająca zaginionego 45-letniego Carla Oldena z Solihull, znalazła wczoraj ciało w pobliżu autostrady M42 w Water Orton.
Droga łącząca M6 z M42 została tymczasowo zamknięta ponieważ policja przeprowadzała niezbędne prace na miejscu zdarzenia.
Chociaż ciało nie zostało jeszcze formalnie zidentyfikowane, policja uważa że to zaginiony Carl Olden.
Mężczyzna mieszkał w Solihull i zaginął 1 października.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
wtorek, 09 października 2018 07:12
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Brytyjski supermarket zamyka 17 sklepów i zwalnia 3 600 pracowników. Peł…
Wielka Brytania zaostrza przepisy. Nawet 5 000 GBP kary dla podróżnych w…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii mających…
36°C w sierpniu? Fala upałów uderzy w Anglię – prognozy wskazują dokładn…
Wielka Brytania planuje kolejną podwyżkę płacy minimalnej do 12,71 GBP z…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają w sierpniu świadczenia o…
Ogromne utrudnienia lotnisku w Wielkiej Brytanii. Ogłoszono awarię techn…