Wiadomości
Samochód wjechał w pieszego w Centrum Birmingham i przygniótł go do stojaka na rowery
Samochód wjechał w pieszego, który szedł chodnikiem w Centrum Birmingham i przygniótł go do stojaka na rowery.
Samochód wjechał w pieszego, który szedł chodnikiem w Centrum Birmingham i przygniótł go do stojaka na rowery.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj, koło godziny 14:00, na Edgbaston Street. Pieszy szedł chodnikiem przy sklepie Debenhams, gdy nagle wjechał w niego Ford Kuga przyciskając go do stojaka na rowery i łamiąc mu nogę.
Na pomoc szybko ruszyli inni przechodnie, którzy odciągnęli samochód aby uwolnić poszkodowanego.
Na miejscu pojawiły się służby ratownicze oraz policja, pieszy został przewieziony do szpitala, prześwietlenie wykazało że ma złamaną nogę.
Policja nie dokonała żądnych aresztowań, 50 - letnia kobieta kierująca samochodem "pomaga” śledczym w prowadzeniu dochodzenia.
czwartek, 06 września 2018 08:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: ogromne zmiany na granicach UE – od października utrudn…
Ryanair odwołuje tysiące lotów na kluczowych trasach z Wielkiej Brytanii
B&M sprzedaje zimowy gadżet za 69 pensów - grzeje nawet 10 godzin
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany rozliczeń z HMRC. Co muszą wied…
Aldi zamknie wszystkie sklepy w Wielkiej Brytanii na trzy dni w okresie …
Pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Met Office wydało a…
Sześć miesięcy śmieciowego chaosu w Birmingham – dlaczego strajk pracown…