Wiadomości
Samochód uderzył w dom w Nechells – policja apeluje o informacje
Policja apeluje o informacje w związku z wypadkiem, jaki miał miejsce w niedzielną noc 2 sierpnia w Nechells. Zginął w nim 19-letni mężczyzna.
Około godziny 00:30 policja i pogotowie zostały wezwane do wypadku, który zdarzył się przy Duddeston Manor Road. Samochód uderzył w jeden ze znajdujących się tam domów.
19-letniego mężczyznę z poważnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala, ale pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Ciężko ranny został również 18-latek, a dwie kolejne osoby w wieku 15 i 18 lat zostały lekko ranne.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
poniedziałek, 03 sierpnia 2015 10:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…






