Wiadomości
1.5 tys. funtów kary za nielegalne rozwieszanie plakatów w Erdington
29-latek z Lichfield został skazany na karę grzywny za nielegalne rozwieszanie reklam w Erdington. 13 sierpnia 2014 roku Luke Madden umieszczał je na sygnalizacji świetlnej przy Bromford Lane.

Mężczyzna został przyłapany przez pracowników Birmingham Environmental Health, podczas gdy naklejał plakaty reklamujące firmę zajmującą się montażem monitoringu.
Madden miał się stawić przed Birmingham Magistrates Court. Nie zrobił tego, ale i tak proces się odbył. Uznano go za winnego złamania przepisów Town and Country Planning Act 1990. W ramach kary zasądzono mandat w wysokości 1 tys. funtów, pokrycie kosztów sądowych – 400 funtów oraz zapłatę 100 funtów na fundusz ofiar.
Według przepisów nielegalnym jest umieszczanie jakichkolwiek reklam na obiektach, które są własnością miasta, w tym na sygnalizacji świetlnej, lampach ulicznych i barierkach chodnikowych.
wtorek, 05 maja 2015 06:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Pijany 19-latek wjechał Audi R8 w dom w Sutton Coldfield | Czytaj następny artykuł: Znamy imiona drugiego dziecka księcia Williama i księżnej Kate |
Gorące Tematy
Nawet 500 GBP na jedzenie i energię. Rusza nowa runda wsparcia rodzin w …
Wielka Brytania przygotowuje się na „mega falę upałów” w czerwcu. Progno…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Cena paliwa może zn…
Awaryjne lądowanie samolotu lecącego do Wielkiej Brytanii. Zapach dymu n…
Pilne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Jet2 i easyJet lecących do UE –…
Fala upałów uderzy w Wielką Brytanię – dokładne daty i prognozy temperat…
Największa w historii nagroda EuroMillions wciąż do wygrania – we wtorek…