Wiadomości
Mężczyzna aresztowany w pobliżu przedszkola w Erdington
Detektywi aresztowali mężczyznę, który od pewnego czasu kręcił się przy żłobkach w mieście. Mężczyzna lat 28, ze Small Heath został aresztowany pod zarzutem uprowadzenia, wykroczeń imigracyjnych i napaści- donosi Birmingham Mail.
O podejrzanym zachowaniu policję poinformowali zaniepokojeni rodzice, którzy odprowadzali swoje pociechy do Osbourne Nursery School. Funkcjonariusze badali doniesienia o podejrzanej osobie w okolicach przedszkola już od 5 marca. Rzeczniczka prasowa policji mówi, że za każdym razem starał się on zagadać rodziców odprowadzających dzieci, a w jednym wypadku próbował nawet oddzielić kobietę od jej dziecka.
W środę mężczyzna, pasujący do rysopisu został zauważony niedaleko Jarvis Road, a policja natychmiast zareagowała na wezwanie. Teraz zatrzymany znajduje się w policyjnym areszcie.
piątek, 21 marca 2014 07:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…