Wiadomości
Terroryści z Londynu atakują człowieka
Do sieci trafiło nagranie ukazujące moment zastrzelenia przez policję zamachowców z London Bridge. Na terrorystów spadł grad około 50 kul.

Przerażające nagranie zostało upublicznione wczoraj w nocy. Widać na nim ostatnie chwile Khurama Butta, Rachida Redouane oraz Youssefa Zaghby, zanim ich morderczy szał na Borough Market został doprowadzony do krwawego końca.
Mężczyźni próbowali najpierw dostać się do środka pubu Wheatsheaf. Nie udało im się to, ponieważ zostali powstrzymani przez pracowników, którzy zabarykadowali drzwi wejściowe. Następnie na filmie widać, jak terroryści rzucają się z nożami na przypadkowego przechodnia. Mężczyzna zaatakowany nożami, cudem uszedł z życiem.
Chwilę później na miejscu zjawiają się radiowozy policyjne, z których szybko wychodzą uzbrojeni w karabiny maszynowe funkcjonariusze. Policjanci otwierają ogień i zabijają zamachowców.
czwartek, 08 czerwca 2017 07:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Wielka Brytania: od dziś ogromne zmiany w podróżach do UE. Co warto wied…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać średnio po 700 GBP r…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 574 GBP podwyżki – więce…
Wielka Brytania: ogromne opóźnienia na granicy z Francją. Nowe kontrole …
Dostawca energii w UK wydaje pilne ostrzeżenie dla 7 milionów klientów. …
Panika na lotnisku w Krakowie. Pasażerowie Ryanair uciekali po zjeżdżaln…