Wiadomości
17-latek zamordowany w Londynie, aresztowano cztery osoby w tym 71-latka
W Burket Close w Hounslow zachodnim Londynie doszło do dramatycznego zdarzenia.
W Burket Close w Hounslow zachodnim Londynie doszło do dramatycznego zdarzenia.
17-letni chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem w wyniku bójki, do której doszło około północy.
Policja, wezwana na miejsce o godzinie 12:15, niestety nie była w stanie uratować życia nastolatka, który zmarł na miejscu pomimo interwencji służb ratunkowych.
W związku z tym tragicznym incydentem Metropolitan Police aresztowała cztery osoby – mężczyzn w wieku 21, 27, 31 i 71 lat – pod zarzutem morderstwa.
Rodzina ofiary została poinformowana o zdarzeniu i otrzymuje wsparcie od specjalistycznych oficerów.
Detektyw Superintendent Figo Forouzan powiedział: „To niezwykle smutne zdarzenie, które zrozumiale wywołuje niepokój w społeczności. Chciałbym zapewnić społeczność, że przeprowadzimy dokładne śledztwo, aby osoby odpowiedzialne zostały pociągnięte do odpowiedzialności”.
„Mimo że dokonaliśmy aresztowań w tej sprawie, chciałbym poprosić o pomoc społeczeństwo. Apeluję do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego, jak rozwinęły się wydarzenia, lub kto mógł nagrać incydent telefonem, kamerą samochodową lub kamerą przy drzwiach, aby niezwłocznie skontaktował się z policją.”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem w całej Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: Tragedia w Solihull. Ciało 13-letniej dziewczynki znalezione w lesie |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Dwa dodatki po 150 GBP dla osób w Wielkiej Brytanii. Rząd potwierdza wsp…

Wielka Brytania cieplejsza niż Ibiza. Nadchodzi nawet 20°C – możliwy naj…
