Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Drayton Manor Park

Drayton Manor ParkDrayton Manor Park, czyli tzw. „wesołe miasteczko” znajduje się ok. 1h za Birmingham niedaleko Tamworth i Staffordshire drogą A4091.

Warto odwiedzić jeśli ktoś lubi atrakcje tego typu. Można pokrzyczeć podczas przejażdżki szybką kolejką górską, spaść z wysokości 10 piętra, obrucić się do góry nogami na młocie, przemoczyć w kolejce wodnej, poczuć żołądek na wysokości przełyku w maszynie wirującej i przestraszyć w zamku strachów.

Jest tam również małe ZOO, bary i sklepy z pamiątkami. I to wszystko za jedyne 20GBP za cały dzień na wszystkie przejazdy! Jest oczywiście wiele zniżek dla dzieci, rodzin i na bilety sezonowe.

 Park otwarty jest od 20 Marca do 31 Października. Czasami jest promocja na internecie-3 bilety w cenie 2- trzeba ciągle śledzić. Dojazd samochodem lub autobusem z Birmingham ok.1h należy się spytać kierowcy kiedy wysiąść i potem 20min laskiem (bilet ok. 4GBP w dwie strony). Nie polecam wypadu w weekend i święta jest zbyt dużo ludzi i traci się dużo czasu na stanie w kolejkach. Ogólnie całkiem fajne miejsce.


 

 

 Blisko Tamworth,
Staffordshire
B78 3TW
www.draytonmanor.co.uk 

User reviews

There are no user reviews for this listing.

To write a review please register or log in.