Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Swimming pools and water parks in and around Birmingham
In the vicinity of Birmingham has several points of water parks and swimming pools, so you can spend the day. Below are the most interesting of them.
 
Lickey Hills Country Park
Szukasz miejsca na aktywny wypoczynek dla całej rodziny? Odwiedź znajdujący się w Birmingham Lickey Hills Country Park.
 
Sheldon Country Park
Meadows, forests, farm animals and a vantage point - all this can be found in Sheldon Country Park. At the very edge of the city as if time stood still.
   
Dziesięć najlepszych tras na jesienne, piesze wycieczki po West Midlands
Gratka dla miłośników pieszych wędrówek. Poniżej przedstawiamy dziesięć leśnych tras, które są szczególnie przyjemne jesienią.
 
The mysterious tombs on Warstone Lane Cemetery
The historic cemetery Warstone Lane Cemetery was first opened in 1848. It belonged to the Birmingham Church of England Cemetery Company. In 1951. He was acquired by Birmingham City Council.
 
Muzeum Thinktank
Muzeum nauki Thinktank ukazuję świat wokół nas oraz życie, jakie prowadzimy. Na czterech piętrach muzeum zgromadzono eksponaty oraz zbiory historyczne z wydarzeń, działań i życia, które nas otacza. Thinktank to nowy sposób patrzenia na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Każdy obszar został zaprojektowany tak, aby ukazać wiedzę o życiu w taki sposób, aby było to zrozumiałe również dla dzieci.
 
Video: Birmingham Balti Triangle
Jednym z miejsc w Birmingham, których z pewnością nie można przegapić, jest Balti Triangle. Znajdują się tutaj wysokiej klasy restauracje nagradzane w krajowych konkursach i rodzinnie prowadzone knajpki, a wszystko pyszne i z posmakiem curry.
   
Back to Backs to starannie odrestaurowane XIX-wieczne domy  robotnicze. To ostatnie ocalałe zabudowania, gdzie poszczególne domy stawiono wokół wspólnego dziedzińca, na zasadzie wzajemnego przylegania do siebie ścian.
 
Birmingham Library - Photo gallery

Budynek nowej biblioteki bez wątpienia zostanie wpisany w przewodnik z najlepszymi atrakcjami miasta. Na dziewięciu piętrach, mieści się nie tylko duży zbiór książek, ale również galeria, ogród, pomieszczenie upamiętniające twórczość Szekspira oraz na samym szczycie - punkt widokowy. Biblioteka jest teraz otwarta siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 20:00, w soboty 10:00 - 17:00 i niedziele 11:00 - 16:00.

 
Page 1 of 3