Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Family-friendly places
Snowdome - Snow, Ice & Leisure
Snowdome oferuje doskonałą zabawę dla całej rodziny. Znajduje się tu  kryty stok narciarski o wysokości 170m. W ośrodku znajduje się również lodowisko - to wspaniała rozrywka dla dorosłych i dla dzieci.
 
Ace Karting Plus Indoor Race Track
Ace Karting Plus jest to kryty tor gokartowy. Tor został tak zaprojektowany, aby można było bezpiecznie uczestniczyć w wyścigach. Przeznaczony już dla dzieci w wieku od 6 lat. W ośrodku prowadzona jest szkółka dla dzieci, które uczą się budowy pojazdu, jego kontroli szybkości oraz uczestniczą w rozgrywkach klubowych.
 
Teamworks Karting Birmingham
Teamworks Karting to kryty tor gokartowy. Minimalny wiek to 8 lat, minimalny wzrost 150 cm. Tor jest specjalnie zaprojektowany, aby wyścigi były przyjemne i bezpieczne. Zanim każdy uczestnik zasiądzie za kierownica musi uczestniczyć w kursie, podczas którego objaśniane są zasady bezpiecznego rajdu oraz trening jak prowadzić gokarta.
   
Tudor Grange Sports Centre
W Tudor Grange Sports Centre znajduję się 25 metrowy basen, kryte korty tenisowe, siłownia, basen do nauki nurkowania, sala gimnastyczna oraz restauracja i żłobek. Podczas, gdy dorośli nabierają mięśni i formy, dzieci spędzają czas na zabawie w żłobku. Idealne miejsce dla całej rodziny.
 
Boulder Central Indoor Climbing

Boulder Central Indoor Climbing to centrum wspinaczkowe,  znajdują się tam ścianki do wspinania o rożnych poziomach trudności. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są lekcje wspinaczki dla dzieci.
 
Bowlplex

Bowlplex  to miejsce dla całej rodzinny. Przystosowany do każdej grupy wiekowej, dla dzieci i starszych, są tam lekkie kule oraz specjalne pochylnie ułatwiające jej pchnięcie. W Bowlplex znajduję się również sala video, maszyny do gry, bilard, 2 bary i restauracja.
 
Ledene Golf Centre

Ledene Golf Centre jest wspaniałym miejscem do gry w golfa dla całej rodziny. Zaprojektowany tak by gra w golfa przynosiła dla dzieci wiele radości i zabawy. Odbywają sie tam zawody oraz konkursy gry w golfa.
   
The Leisurebox


The Leisurebox posiada 24 tory do gry w kręgle dla całej rodziny. Każdy tor jest wyposażony w elektroniczną punktacje, specjalne rampy na kule dla dzieci, stolik i ławeczki.  Znajdują się tam również maszyny do gier oraz restauracja, w której serwowane są posiłki i drinki.
 
Ackers Adventure
Ackers Adventure oferuję szeroką gamę atrakcji dla dzieci i całej rodziny. Znajduję się tam stok narciarski, tor saneczkowy, ścianki wspinaczkowe. Ackers organizuje spływy kajakowe po Grand Union Canal, skoki na linii z mostu nad kanałem oraz wiele okolicznościowych imprez.
 
Adventure Island Mini Golf
Adventure Island Mini Golf to pierwszy w Anglii kryty mini golf, dla dzieci, wyposażony w dwa 18-dołkowe pola. Wnętrze placu to tropikalna, bujna wyspa przygód zbudowana na trzech poziomach otoczona palmami.
   


Page 1 of 2