Wiadomości
Unia Europejska to nie jest Donald Tusk. Sprawa reelekcji jest zamknięta
- Nie ma żadnej politycznej decyzji, aby podejmować jakiekolwiek działania ws. wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej i rząd w ogóle się tym nie zajmuje - mówi Rafał Bochenek, pytany o wypowiedź Witolda Waszczykowskiego, w której minister spraw zagranicznych stwierdził, że były szef polskiego rządu został wybrany niezgodnie z procedurami.

Rzecznik rządu podkreślił, że reelekcja Donalda Tuska jest obarczona "wadą polityczną". - Jest dokonana wbrew woli państwa członkowskiego, z którego Donald Tusk pochodzi. To jest niebezpieczny precedens na przyszłość - mówi R. Bochenek.
Źródło:x-news.pl
wtorek, 28 marca 2017 07:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Miliony emerytów w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę świadczeń o pona…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…
Aldi otworzy 21 nowych sklepów w Wielkiej Brytanii w ciągu 13 tygodni