Wiadomości
Po likwidacji "dżungli" w Calais wzrosła liczba imigrantów koczujących na ulicach Paryża
Po likwidacji obozu w Calais zwiększyła się ilość imigrantów koczujących w namiotach na paryskim Placu Bitwy pod Stalingradem w północnej części miasta. Francuskie media szacują, że liczba ta wzrosła z 2000 do 3000 osób.
Po likwidacji obozu w Calais zwiększyła się ilość imigrantów koczujących w namiotach na paryskim Placu Bitwy pod Stalingradem w północnej części miasta. Francuskie media szacują, że liczba ta wzrosła z 2000 do 3000 osób. Mieszkańcy i właściciele pobliskich firm są na skraju wytrzymałości. Zgodnie twierdzą, że śpiący na ulicy imigranci są uciążliwi.
Obóz w Calais został zlikwidowany na polecenie prezydenta Francois'a Hollanda.
Źródło:x-news.pl
niedziela, 30 października 2016 18:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii: 80 GBP mandatu za …






