Wiadomości
Piloci zbyt pijani, by lecieć.
Dwóch pilotów linii Air Transat zostało zatrzymanych na lotnisku w Glasgow w związku z podejrzeniem, że są pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek o godzinie 13:00, samolot z 345 pasażerami miał polecieć z Glasgow do Toronto. Zaniepokojeni pracownicy obsługi samolotu zaalarmowali policję o dziwnym zachowaniu pilotów - pisze BBC.
39-letni kapitan Jean-Francois Perreault oraz 37-lateni Imran Zafar Syed, zostali zatrzymani zanim zdążyli wejść na pokład samolotu. W czasie zatrzymania mężczyźni mieli zachowywać się agresywnie i używać obraźliwych słów wobec funkcjonariuszy.
Przewoźnik przeprosił za ten incydent, zapewnił pasażerom dodatkowy nocleg i wypłacił rekompensatę w wysokości 200 dolarów kanadyjskich. Ostatecznie lot doszedł do skutku we wtorek o 10:30.
środa, 20 lipca 2016 07:19
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…