Wiadomości
Bójka w szkole w West Bromwich – uczeń zaatakowany przez 20-osobwą grupę
Uczeń „secondary school” został zaatakowany i pobity przez inne dzieci na placu szkolnym. Film dokumentujący zdarzenie opublikowała w internecie matka poszkodowanego, wściekła na to, że nikt z nauczycieli nie pomógł jej synowi.
Uczeń „secondary school” został zaatakowany i pobity przez inne dzieci na placu szkolnym. Film dokumentujący zdarzenie opublikowała w internecie matka poszkodowanego, wściekła na to, że nikt z nauczycieli nie pomógł jej synowi.Atak miał miejsce w Phoenix Collegiate Academy w West Bromwich, brało w nim udział około 20 osób. Na nagraniu widać najpierw bójkę pomiędzy dwoma uczniami. Następnie dołączają inne osoby.
Zdaniem matki ofiary nauczyciele nie zrobili nic, by powstrzymać agresję w stosunku do jej dziecka. Chłopak był bity po twarzy i ciele.
West Midlands Police potwierdza, że otrzymała zgłoszenie w sprawie napaści i już rozpoczęła śledztwo mające ustalić przyczyny tego incydentu.
sobota, 09 lipca 2016 07:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dla wszystkich sklepów i superma…
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 300 GBP do supermarketów Tes…
Nowe zasady wjazdu do UE dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje pilny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania przygotowuje się na podwyżki podatków. Rachel Reeves zap…
Ekonomiści apelują o podniesienie podatku dochodowego w Wielkiej Brytani…
Wielka Brytania wprowadza do szkół naukę o hipotekach i sztucznej inteli…






