Wiadomości
Policja poszukuje sprawcy wypadku, w którym ranna kobieta poroniła
Policja poszukuje mężczyzny, który zbiegł z miejsca wypadku pozostawiając bez pomocy poszkodowaną ciężarną. Kobieta poroniła.

Wypadek miał miejsce 2 kwietnia w sobotę o godzinie 15:25 przy Eastfield Road w Bordesley Green. Kierowca jadący czarnym samochodem marki Vauxhall Astra zderzył się z czerwonym Fordem Fiestą, którym podróżowała kobieta i dwójka jej dzieci.
Będąca w ósmym tygodniu ciąży poszkodowana została ranna, podobnie jak jej dwuletni syn, który odniósł obrażenia głowy i potrzebna była operacja. Drugie dziecko – czteroletni chłopczyk zostało tylko niegroźnie ranne.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
czwartek, 14 kwietnia 2016 08:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…