Wiadomości
Mechanik naprawiał samolot taśmą klejącą? Rzecznik przewoźnika uspokaja
Przerażony pasażer samolotu EasyJet napisał na portalu Twitter, że mechanik lotniskowy w ostatniej chwili naprawiał samolot taśmą klejącą.

Przerażony pasażer samolotu EasyJet napisał na portalu Twitter, że mechanik lotniskowy w ostatniej chwili naprawiał samolot taśmą klejącą.
Zdjęcie wykonane przez Adama Wood'a błyskawicznie obiegło cały internet. Prawda okazała się jednak nie aż tak straszna. Rzecznik prasowy przewoźnika powiedział portalowi Mail Online Travel, że mechanik użył specjalnej aluminiowej taśmy, która jest przeznaczona do naprawy samolotów i często używa się jej w takich przypadkach.
Dodał także, że pracownik nie reperował żadnej części, a jedynie wykonywał prace kosmetyczne , które są wymagane do malowania samolotu. EasyJet uspokaja, że nie działo się nic, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu pasażerów lotu.
poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:04
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






