Wiadomości
10-latka z Walsall rozpoczęła studia matematyczne na Open University
Genialna dziesięciolatka z Walsall rozpoczęła studia na uniwersytecie. Dziewczynka chce zdobyć matematyczne wykształcenie.
Genialna dziesięciolatka z Walsall rozpoczęła studia na uniwersytecie. Dziewczynka chce zdobyć matematyczne wykształcenie.Zaledwie trzy tygodnie temu Esther Okade stała się studentką Open University. Dziecko dzieli swój czas pomiędzy zabawą lalkami, a zdobywaniem akademickiego wykształcenia. Mama dziewczynki – Efe, która uczyła ją samodzielnie w domu mówi, że dziesięciolatka radzi sobie bardzo dobrze. Całkiem niedawno rozwiązywała test, z którego uzyskała 100 proc. dobrych odpowiedzi.
Co więcej jej młodszy brat – sześcioletni Isiah najprawdopodobniej pójdzie w ślady siostry. Już teraz przerabia program z matematyki, który jest obowiązkowy dla uczniów chcących zdawać egzaminy A-level.
Aby dołączyć do Open University, Esther musiała zaliczyć szereg testów i odbyć wiele rozmów. Jej celem jest ukończenie kursu w dwa lata i uzyskanie najwyższego stopnia First Class. Potem będzie realizować plany odnośnie doktoratu. W przyszłości dziewczynka chce zarządzać swoim własnym bankiem.
wtorek, 24 lutego 2015 07:32
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






