Wiadomości
Aresztowano dwóch mężczyzn w związku z atakami igłą
Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutem wbijania igieł osobom bawiącym się w nocnych klubach przy Broad Street w Birmingham.

Mężczyźni w wieku 29 i 30 lat zostali wypuszczeni za kaucją i pod ścisłymi warunkami, do których należy zakaz zbliżania się do okolicy Broad Street. Ich ujęcie stało się możliwe po tym, jak w mediach pojawiły się ich zdjęcia w związku z atakiem, który miał miejsce 3 listopada.
Co najmniej 11 kobiet zostało zaatakowanych igłą w ciągu ostatnich kilku miesięcy na terenie Birmingham.
Detektyw Inspektor Tom Chisholm powiedział, że śledztwo jest w toku, a oficerowie muszą zbadać każde zgłoszenie, które miało miejsce i ściśle współpracują z jednostkami z centrum miasta oraz lokalnymi przedsiębiorstwami.
środa, 04 grudnia 2013 08:04
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Premier wprowadza ulgi dla małżeństw | Czytaj następny artykuł: David Cameron: mniejsze podatki najwcześniej na koniec dekady |
Gorące Tematy
Nawet 500 GBP na jedzenie i energię. Rusza nowa runda wsparcia rodzin w …
Wielka Brytania przygotowuje się na „mega falę upałów” w czerwcu. Progno…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Cena paliwa może zn…
Fala upałów w Wielkiej Brytanii – dokładne daty i prognozy temperatur si…
Awaryjne lądowanie samolotu lecącego do Wielkiej Brytanii. Zapach dymu n…
Pilne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Jet2 i easyJet lecących do UE –…
Stopy procentowe bez zmian? Bank Anglii pod presją, ale cięcia raczej ni…