Wiadomości
Magical Lantern Festival w Botanical Gardens w Birmingham
W okresie świątecznym, podobnie jak w poprzednim roku ogród botaniczny w Birmingham zostanie oświetlony światłami bożonarodzeniowymi.
W okresie świątecznym, podobnie jak w poprzednim roku ogród botaniczny w Birmingham zostanie oświetlony światłami bożonarodzeniowymi, a zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć miejsca, w których nigdy wcześniej nie byli.
Magical Lantern Festival zadebiutował w Birmingham w 2016 roku, wtedy Botanical Gardens w Birmingham odwiedziło aż 80 000 osób.
W tym roku ścieżki stawy i ogrody zostaną ponownie oświetlone aby wprawić wszystkich w świąteczny nastrój.
Atrakcja dla całej rodziny będzie otwarta od 23 listopada do 1 stycznia.
Na początku będzie czynna do czwartku do niedzieli każdego tygodnia, a od piątku 21 grudnia podczas szkolnych wakacji bożonarodzeniowych codziennie.
Godziny otwarcia od 17:00 do 22:00 ostatnie wejście o 21:00.
Bilety:
Dorosły 12, 50 GBP
Dziecko 8, 50 GBP
Rodzinny: 9, 50 GBP za osobę
Dzieci w wieku do 3 lat wchodzą za darmo i nie potrzebują biletów.
Rezerwacja biletów tylko online http://www.magicallantern.uk/
piątek, 09 listopada 2018 09:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii: 80 GBP mandatu za …






