Wiadomości
Ujawniono tożsamość mężczyzny, którego zamordowano w niedzielę w Walsall
Policja podała że mężczyzna, który został zadźgany nożem, na imprezie, w domu w Walsall to 19 letni Rezwan Ali.
19-latek został zamordowany w jednym z domów przy ulicy Willows Road, Chuckery. Oficerowie zostali wezwani na miejsce w niedzielę o godz. 1.46.
Na miejscu odkryli rannego nastolatka, ale pomimo starań służb ratowniczych, mężczyzna zmarł. Obszar pozostaje zamknięty, podczas gdy policja przeprowadza dochodzenie.
Każdy, kto posiada informacje lub był na imprezie pod adresem w Willows Road, proszony jest, aby skontaktować się z funkcjonariuszami na 101 lub zadzwonić anonimowo Crimestoppers 0800 555 111.
wtorek, 16 stycznia 2018 13:50
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…