Wiadomości
Polak poszczuł swoim psem dwoje muzułmanów
Zamieszkały w Rochdale Polak, który poszczuł swoim psem dwoje muzułmanów trafił do więzienia.
Zamieszkały w Rochdale Polak, który poszczuł swoim psem dwoje muzułmanów trafił do więzienia.Należący do Jakuba Wendlanda pies rasy bulterier najpierw w Longsight ugryzł mężczyznę, następnie w centrum Manchesteru mocno wystraszył kobietę. Podczas drugiego z ataków 32-letni Polak krzyczał do swojego pupila: „Ugryź ją, ugryź ją. Oni zabijają ludzi, więc ugryź muzułmankę” – donosi ITV.
Zamieszkały przy Wray Place w Rochdale Wendland zaprzecza, jakoby był rasistą. Przyznał się jednak do dwóch zarzutów motywowanych nienawiścią rasową, zakłócania porządku publicznego, jednego zarzutu napaści i dwóch zarzutów napaści na policjanta. W trakcie rozprawy odbywającej się przed Manchester Crown Court mężczyzna został skazany na 2,5 roku pobytu za kratkami. Sędzia zabronił mu również posiadania w przyszłości psa.
Dodatkowo orzeczono, że bulterier nie będzie uśpiony, jeśli zostanie znaleziony mu odpowiedni dom.
wtorek, 12 września 2017 08:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii: 80 GBP mandatu za …






