Wiadomości
Mimo mrozu ponad 200 osób wzięło udział w biegu dla Aleppo
Ponad 200 osób wzięło udział w charytatywnym biegu dla Aleppo. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany rodzinom, które ucierpiały podczas wojny domowej w stolicy Syrii.

- Ponieważ Warszawa kiedyś została ciężko poszkodowana przez działania wojenne, teraz włączyła się w pomoc dla miasta, które również w czasie wojny ucierpiało. Udało się zgromadzić ponad 200 osób, które zebrały już ponad 65 tysięcy złotych. Trafią one w całości na konto Polskiej Akcji Humanitarnej albo Caritas Polska, każdy biegacz decydował o tym sam - powiedział Marek Tronina, prezes organizującej bieg Fundacji Maraton Warszawski.
Źródło:x-news.pl
niedziela, 29 stycznia 2017 19:42
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii masowo wypłacają oszczędności emerytalne w …
Wielka Brytania szykuje rewolucję w płatnościach. Limit 100 GBP płatnośc…
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
Polska zestrzeliła rosyjskie drony. Uruchomiono systemy obronne NATO po …
Najlepsze i najgorzej oceniane szpitale NHS w Anglii ujawnione w nowym r…