Wiadomości
Dwustu pracowników firmy Cadbury rozpoczęło strajk
Związki zawodowe nawołują do protestów ponieważ boją się, że firma chce zacząć korzystać z outsourcingu, co doprowadzi do zwolnień. Protesty wybuchły na kilka tygodni przez Wielkanocą, która w tym roku wypada 27 marca, a podczas tych świąt mieszkańcy Wielkiej Brytanii konsumują duże ilości czekolady.
Ze względu na strajk w fabryce w irlandzkim Coolock zakłócona została produkcja Dairy Milk, Twirl i Flake. Reprezentanci związków Spitu i Unite spotkają się w piątek z władzami firmy Mondelez Ireland, by przedyskutować obawy związane przeniesieniem 17 etatów. W rozmowach wezmą udział mediatorzy z Workplace Relations Commission.
Ostatnia aktualizacja: sobota, 05 marca 2016 08:45
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ośmiu policjantów z West Midlands usuniętych dyscyplinarnie za przestępstwa na tle seksualnym | Czytaj następny artykuł: Kobieta w ciąży została kilkukrotnie dźgnięta nożem |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Czy zarabiasz więcej niż Twoi sąsiedzi? Oto najnowsze dane o dochodach w…