Wiadomości
Polacy prowadzili uprawę konopi indyjskich w wynajmowanym domu
Polska para wprowadziła się zaledwie sześć tygodni wcześniej do domu przy ulicy Addison Road na Kings Heath. Kiedy właściciel nie otrzymał płatności za czynsz postanowił osobiście odwiedzić i porozmawiać z lokatorami. Nie zastał ich na miejscu, natomiast dokonał niesamowitego odkrycia. W domu znajdowało się około 400 roślin konopi indyjskich, z których każda potencjalnie warta £ 1.000.
Policjanci z West Midlands Police przez całą noc czekali na lokatorów, którzy się jednak nie pojawili.
Data utworzenia: środa, 20 marca 2013 18:28
-
Ostatnia aktualizacja: środa, 20 marca 2013 18:29
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Tak zimno nie było od pół wieku | Czytaj następny artykuł: Birmingham jednym z najbardziej zakorkowanych miast w UK |
Gorące Tematy

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Ryanair uruchomił nowe połączenia z Wielkiej Brytanii do Polski. Wystart…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii

Sztorm Bram uderza w Wielką Brytanię. Obowiązują bursztynowe alerty i os…

Wielka Brytania: Dodatek 200 GBP trafi na konta bankowe tysięcy mieszkań…