Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Lidl wprowadza duże zmiany w programie lojalnościowym: Dodatkowe zniżki i darmowe produkty

Lidl, jeden z największych dyskontów w Wielkiej Brytanii, ogłosił znaczące zmiany w swoim programie lojalnościowym, oferując klientom dodatkowe zniżki i darmowe produkty.

Nowa funkcja "Lidl Plus Offers" została wprowadzona w aplikacji Lidl Plus, co ma na celu jeszcze większe oszczędności dla klientów.


Nowa funkcja umożliwia klientom programu lojalnościowego dostęp do dodatkowych zniżek po zeskanowaniu telefonu przy kasie.

W przeciwieństwie do spersonalizowanych kuponów, które muszą być aktywowane i zrealizowane przy kasie, nowe oferty są automatycznie stosowane przy skanowaniu aplikacji Lidl Plus.

Oferty zmieniają się co tydzień i obejmują wiele produktów, od świeżych artykułów spożywczych po podstawowe produkty do przechowywania w spiżarni oraz towary ze środkowej alei sklepu.


Przykładowe zniżki obejmują:

  • Cztery pączki z dżemem za £1.20 zamiast 39p każdy, co daje oszczędność 36p, czyli 23% zniżki.
  • Prawie 30% zniżki na detergent do prania Formil, który kosztuje £1.99 zamiast £2.79.
  • Promocja "kup jeden, drugi gratis" na 240-gramowe puszki z plastrami brzoskwiń Freshona, co pozwala zaoszczędzić 95p za każdą kupioną parę puszek.
Przedstawiciel Lidl powiedział: „Aby jeszcze bardziej ułatwić klientom oszczędzanie na zakupach, wprowadziliśmy Lidl Plus Offers. Dzięki temu użytkownicy Lidl Plus mają dostęp do szerokiej gamy oszczędności, które nie wymagają aktywacji i są automatycznie stosowane przy kasie po zeskanowaniu aplikacji Lidl Plus”

Zmiany te spotkały się z pozytywnym przyjęciem klientów. W ubiegłym roku Lidl wprowadził także zmiany w swoim programie Coupon Plus, które obejmowały darmowe pieczywo i 10% zniżki na zakupy, co również zyskało uznanie wśród kupujących.

Zobacz też:


Lidl planuje dalszą ekspansję, zamierzając otworzyć setki nowych sklepów w całej Wielkiej Brytanii.

Firma opublikowała niedawno listę lokalizacji, które są brane pod uwagę pod kątem nowych otwarć, co jest częścią planu inwestycji wartego 91 milionów funtów.


Jak Działa Aplikacja Lidl Plus?

Aplikacja Lidl Plus oferuje klientom spersonalizowane kupony na podstawie ich zakupów, które zmieniają się co tydzień.

Kupony te można aktywować i realizować w sklepie, aby uzyskać zniżki na określone produkty.


Ponadto można odblokować darmowe produkty piekarnicze i inne nagrody, przekraczając określone progi wydatków.

Przykładowo, wydając £250, można uzyskać 10% zniżki na kolejne zakupy, lub darmowy wyrób piekarniczy przy wydaniu £50.

Aplikację Lidl Plus można pobrać na smartfony z systemem Android i iOS za pośrednictwem Apple App Store lub Google Play Store.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Mieszkancy Wielkiej Brytanii otrzymują 442 GBP na zakupy spożywcze. Wiele osób jednak nie wie, że przysługuje im dodatek
 Czytaj następny artykuł:
Duży bank wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii planujących podróże