Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair uruchamia nowe połączenia z brytyjskiego lotniska

Ryanair, jedna z największych tanich linii lotniczych, ogłosiła, że po raz pierwszy będzie obsługiwać loty z lotniska Norwich International Airport.

Linia lotnicza uruchomi połączenia do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malta, Faro w Portugalii i Alicante w Hiszpanii.


Informacje o nowych trasach zostały ujawnione przez analityka lotniczego Seana Moultona, który podzielił się nimi ze swoimi 16 600 obserwatorami na platformie X, dawniej Twitter.

Moulton opublikował zrzuty ekranu, pokazujące, że bilety nie są jeszcze w sprzedaży, ale zostały już załadowane do systemu online Ryanair przed nowym rokiem. Spodziewa się, że bilety będą dostępne do zakupu „wkrótce”.

Ryanair będzie obsługiwać loty do Malty, Alicante i Faro w poniedziałki i piątki od 1 kwietnia, a także wiele lotów powrotnych.


Portugalskie Faro to nowa lokalizacja dla lotniska w Norwich, która będzie obsługiwana przez loty o godzinie 18:40 do 21:40 (wylot) lub 15:15 do 18:15 (powrót).

Obecnie największym operatorem lotniska w Norwich jest TUI, z dziewięcioma trasami, ale w ostatnich latach linia ta była krytykowana za opóźnienia i odwołania lotów.

Ryanair ma ujawnić więcej szczegółów dotyczących swoich tras z lotniska w Norwich jeszcze dzisiaj.

Jest to pierwszy raz, gdy przewoźnik operuje z Norwich. Ryanair już obsługuje loty z trzech lotnisk wokół Londynu — Gatwick, Luton i Stansted.


Linia lotnicza wycofała się z obsługi lotniska Southend w 2021 roku.

Obecnie lotnisko w Norwich obsługuje loty do 18 miejsc w dziewięciu krajach, z połączeniami do 150 kolejnych lokalizacji za pośrednictwem Amsterdamu.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Aldi pierwszym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który zapłaci pracownikom magazynów i sklepów co najmniej 12 GBP na godzinę
 Czytaj następny artykuł:
Wypłaty zimowych dodatków w Wielkiej Brytanii. Kolejni mieszkańcy otrzymają 25 GBP