Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ogłasza nowe trasy z Wielkiej Brytanii, w tym więcej lotów do Polski

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na podróże zimowe, Ryanair, jedna z głównych linii lotniczych w Europie ogłosiła rozszerzenie swojego zimowego rozkładu lotów na sezon 2023/2024.

Nowe trasy obejmują połączenia z dziewięciu lotnisk w Wielkiej Brytanii do różnych europejskich celó podróży, w tym do Polski, Hiszpanii, Włoch i innych krajów.


To strategiczne posunięcie Ryanair ma na celu zaspokojenie rosnącego popytu na międzynarodowe podróże, szczególnie w okresie zimowym, kiedy wielu pasażerów szuka ucieczki od chłodnych miesięcy w Wielkiej Brytanii.

Te nowe połączenia są częścią rozszerzonego harmonogramu lotów na zimę 2023/2024.

Oto kilka szczegółów dotyczących nowych tras:


Cornwall

Oprócz połączeń do Faro Malagi i Dublina Ryanair dodał również połączenie z Londynem Stansted, co zwiększa dostępność i wybór dla podróżujących z tego regionu.

Bristol

Nowe trasy do Porto i Wenecji uzupełniają już istniejące połączenia do takich miejsc jak Alicante, Budapeszt, Lanzarote, Malaga i Sofia, oferując pasażerom z Bristolu jeszcze więcej opcji podróży.

Manchester

Z Manchesteru Ryanair uruchomił nowe trasy do Belfastu, Plovdiv, Tiranę, Wenecję i Warszawę, co jest znaczącym rozszerzeniem oferty lotów z tego miasta.

Birmingham

Wprowadzenie nowych tras do Budapesztu, Girony, Sewilli i Walencji, a także zwiększenie częstotliwości lotów do Krakowa, Malty i Turynu, znacznie poszerza ofertę Ryanair z Birmingham.

Londyn

Z lotnisk Gatwick, Luton i Stansted, Ryanair dodał siedem nowych tras, co jest znaczącym rozszerzeniem ich obecności w stolicy Wielkiej Brytanii.

Dodano miedzy innymi połączenia do Belfastu, Bazylei, Ouarzazate, Tatr, Tirany, Treviso i Vigo.

Leeds

Z Leeds Bradford, Ryanair oferuje teraz 14 tras, w tym do Alicante, Dublina, Malagi i Teneryfy, a także nową trasę do Porto, co jest znaczącym uzupełnieniem ich oferty z tego regionu.

Belfast

Największy zimowy rozkład lotów z 16 trasami, w tym do popularnych miejsc takich jak Lanzarote, Porto i Turyn.

Newcastle

W zimowym rozkładzie lotów na 2023/2024 rok dodano nową trasę do Pafos oraz dodatkowe loty do Alicante i Teneryfy.

Rozszerzenie zimowego rozkładu lotów Ryanair to znakomite wieści dla podróżujących, którzy planują zimowe wakacje lub odwiedziny u rodziny i przyjaciół w różnych częściach Europy.

Zobacz też:


Z nowymi trasami i zwiększoną częstotliwością lotów, Ryanair umacnia swoją pozycję jako jednej z głównych linii lotniczych w Europie, oferując jeszcze więcej opcji podróży swoim klientom.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Cztery alerty pogodowe w Wielkiej Brytanii. Najzimniejsza noc listopada od 13 lat, ostrzeżenia przed śniegiem oraz lodem
 Czytaj następny artykuł:
Wypłaty zimowych dodatków w Wielkiej Brytanii – pełna lista kodów pocztowych, które otrzymają 25 GBP